Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szombathelyen füllyukasztásra...

Szombathelyen füllyukasztásra hová vigyem 10 hós babámat? Kit ajánlanátok? Tapasztalatok is érdekelnének.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.mi a Király utcaba vittük,pontos házszámot nem tudok.Az utca elején,kint is van a tábla,nem kell időpont csak felmész.Kedves,aranyos csajszi.Öt perc alatt megvan.

Tavaly fülbevalóval együtt volt 2500ft,ha jól emlékszem.

2011. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) Tudom asszem hol van, ők már régóta foglalkoznak vele, ha jól tudom. Vkitől hallottam,hogy kozmetikusok is csinálnak ilyet Szhelyen, kiváncsi voltam csak, hogy esetleg vkinek van-e róla tapasztalata. A Kiráy utcai legalább bejáratott.:) Aggódok is egy kicsit, hogy fogja viselni a kislányom, nem bírja még a sapkát se, elkapkodja a fejét. Gondolom le kell fogni.:( Lesz sírás.:( Lehet előbb kellett volna, mikor még kisebb volt.
2011. jan. 12. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 1 éves elmúlott mikor vittem,szintén sapi ellenes:)

De annyira villámgyorsan csinálja a csaj,hogy a gyerköc észre se veszi.Után egy kis sirás aztán minden oké.

Kozmetikust nem ismerek aki csinálja,arrólnincs tapasztalatom.

2011. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!