Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tudná megmagyarázni miért...

Ki tudná megmagyarázni miért vágyunk sok átalvatlan éjszakára, egy szembepisilős bőgő masinára?

Figyelt kérdés

Kedves Sorstársaim!


Jó pár évet és (sok igdesejtet) emésztett fel az én életemből is az a vágy hogy így vagy úgy gyermekem legyen.Valami furcsa vezérlés ez, nem is tudni honnan jön,csak hogy nemtudnuk neki ellenálni.Mert ki tudná megmagyarázni miért vágyunk sok átalvatlan éjszakára egy szembe pisilős bőgőmasinára,fékezhetetlen evőgépre?S mégis itt vagyunk ezen az oldalon.Mert ott olyan emberek vannak akik tudják miről beszélünk!



Bocsi csak ezt lekelett irnom . ma megjött nekem és teljesen kivagyok!3. évben járunk a babaprojektel!Eddig nemvolt jo ez meg az mostmár jo minden mégsem sikerült:((((


2009. jan. 31. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert te egy igazi anya vagy. Remélem mostmár minél előbb a szó minden értelmében az is leszel.

A gyerek a legnagyobb csoda, amit az ember "létrehozhat". 2éves a kisfiam de még mindig minden mozdulatán, szaván, tettén gyönyörködöm. Elkap a meghatottság ha látom milyen ügyes, vagy éppen milyen kis ügyetlen volt.

Én már a másodikra vágyom, nekünk sem akar egyenlőre sikerülni. Sajnos a nyáron volt egy vetélésem, azóta pedig nem jött össze. Én is megsiratok minden mensit,de nagyon remélem az utolsó volt!

Kitartás, egy ilyen nőnek biztosan lesz, mert lennie kell saját babának!

2009. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nyugi, próbálj meg nem ezen görcsölni!

Én több mint 10 évet vártam a tündérkémre, és most hipp-hopp jön a tesó is.

És Ő nem bőgőmasina..:D:D:D...nem mindenki kap bőgőmasinát ajándékba..:D::D


És csodálatos látni ahogy nőnek, okosodnak, tanulnak, elkezdenek beszélni..és megnevettetnek akkor is amikor a falba tudnál rúgni mérgedben.

Engem minden nap elbűvöl az intelligenciája, pedig még csak 17 hónapos.


Nyugi, lesz még az életedben ilyen kis csoda, csak ne akard görcsösen.


Szorítok..

2009. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert genetikailag kódolva van bennünk. Én "csak" 9 hónapja remélek mindig, hogy nem jön meg és mindig megjön. Oylankor én is úgy kiborulok... sajnálom, tényleg. De reméljük a legjobbakat!
2009. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Mert a maga "hátrányaival" együtt ez a hivatásunk. Ott csörgedezik az ereinkben. És - bár nehéz sokaknak eljutni a célig - olyan cél ez, amiért bármire képesek vagyunk.


Ha mesélhetek egy kicsit... Mi össze-vissza ciklussal 1 évet vártunk a babára. Mindig itt voltam az oldalon, de próbáltam az aranyközéputat képviselni: hőmérő, ovuteszt nuku. Figyeltem a peteérés testi jeleit, és törekedtünk 2-3 naponta szexelni. Ez egyébként is ment volna. A babához pedig elég. Költöttem tesztekre, halvány csíkok, szellemcsíkok, baba sehol, mensi sehol, hormonzavar, csíkos has, 4 hónapig tartó orvoskeresés, aki végülis semmit nem csinált azon kívül, hogy a páromat elküldte spermavizsgálatra, bár a jó eredmény nagy önbizalmat adott, - már csak én vagyok selejt, ő nem...


Aztán sok kimaradó mensi után, fogadalmak után, hogy én soha többé az életben hormonális fogamzásgátlással nem védekezem, sok sírás, napló, ima, vágyakozás után, az orvos bíztatott, képes vagyok rá. Több, mint 10 éve, hogy először megjött, persze, hogy képes vagyok rá, egyszer én is anya leszek!

Na, jó, kéne egy kicsit lazítani, jött a Karácsony. Sütés-főzés, takarítás, közben rengeteg torna, hogy a rég nem látott családtagok fittnek lássanak és csininek. :)

Szex hébe-hóba, amikor maradt erőm a mézeskalácsok után... Peteérés jelei? Gondoltam, nem is volt. Se szurka, se nyálka, semmi. Nem baj, majd jövőre, a páratlan évek úgyis mindig jobbak. :)


Erre januárban 2 heti cicifájás után, -akkor kezdett leesni, hogy nekem így még nem is fájt..., pozitívat teszteltem.

Sokat vártunk rá, így higgadtan örültünk. 2 hét után hasi UH-on petezsák látszódik. Beleszerettem az én kis "zsákomba".

Rá 8 napra, mintha folyás lenne, megnézem, mi az, - kiderült, vérzek. :(

Az ambulancián kedves volt a doki, bíztatott, gyógyszert is kaptam, az UH-on 1 hét után szintén csak petezsák, - üresen. Sok-sok könny... Most is... Hátha, csak hasi UH-on nem látszik! De hüvelyi nincs a kórházban, mást nem tehetek, mint várok.


Most várunk a csodára, reméljük, hogy él és fejlődik. A vérzés elállt, a petezsák a pocakomban van! Ez bíztat most, és a gyermekem, akivel decemberben álmodtam: pozitív tesztet láttam, és rá volt írva, hogy kislány!


Szorítok Neked is! Feladni sosem szabad! De a férjet önzetlenül szeretni kell, és ha együtt vagytok, csak rá szabad gondolni!!!

Üdv, és bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam...

2009. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsó válaszolónak üzenem,hogy könnyeket csalt a szemembe.

Tiszta szívből kívánom nektek,hogy minnél előbb egy édes,egészséges kisbabának legyetek a boldog anyukái.

2009. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sírok.Nekem is nehezen sikerült, de most a másik szobában szuszog a már három hónapos kislányunk.Már végleg lemondtam róla, de utolsó esélyként, hogy megnyugodjak, hogy ezt rendelte a sors, elmentünk egy jónevű klinikára, majd a meddőségi kivizsgálássorozat közben pozitív lett a teszt.
2009. febr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányok! Olyan jó ezeket a történeteket olvasni! Köszönöm, hogy erőt adtok nekünk! :) Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok, és fel a fejjel! Soha nem szabad feladni! Rám is 8 évet vártak a szüleim... Szóval kitartás! :) Egyszer nekünk is sikerülni fog!
2009. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1 terh. 11 héten vették el,mert már nem élt,de még most is látom magam előtt az UH-gép monitorán lévő képet.3 év múlva újra terh. lettem,de ekkor már csak petezsák volt a 9. héten,ezt is elvették.Baromi "jó" érzés volt a felvételi oszályon olyanokkal együtt várakozni akik abortuszra mentek:(Utána 1 évig volt ilyen-olyan vizsgálat,gyógyszer,percre pontos szex,fekvés...és persze amerre mentem mindeki terhes volt.Aztán úgy döntöttük elég volt,kicsit pihenünk.Abban a hónapban terhes lettem és annak ellenére,hogy a munka mellett egyedül kezdtem el a fürdőszobánk festését stb ..ez a baba annyira élni akart,hogy megmaradt.Kaptam gyógyszert is segítségnek mikor poz. lett a teszt(mert később derült ki,hogy segítséggel a másik 2 is megmaradt volna).Az én hormonjaim most tombolnak csak igazán,a terh alatt csak szunnyadtak.Most már 1 éves a kisfiam.Amikor jön 1 foga és éjszakázunk vagy épp lehány,hisztizik... azon vagyok,hogy elég 1 gyerek,mert én ezt nem tudom még 1* megcsinálni,de aztán lenyugszom és amikor a nézem kis a felfedezőt,aki mellől ha csak felállok nyafog utánnam,hogy "ANA" már azon agyalok mikor jöjjön a következő.Mi nők a gyerekvállalással is úgy vagyunk,mint a pasikkal:fáraszt ha van,de nélkülük sem jó:)) Talán nektek is 1 kis pihenés kellenne és hogy ne minden gondolatod e körül forogjon.
2009. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!