Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesztek a habtapikkal?...

Mit tesztek a habtapikkal? Most röppent fel a hír, hogy mérgező anyagot bocsát ki, de senki nem írja, hogy mennyit, meg mennyire mérgező.

Figyelt kérdés

Tegnap a híradóban hallottam, de annyira pánikkeltő hagulatú, hogy nem tudom érdemes-e komolyan venni. Nem írják, hogy mennyi ideig mérdező, hisz ha kipárolgás, akkor egy idő után talán csökken, vagy az összes gyártmány az-e. Vagy mérgezőbb-e, mint bármely más kínai termék..

Mit gondoltok?


2011. jan. 17. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 10 éve megvan, az első gyereknél vettük, de a másodiknál már nem használtuk, ő 7 éves múlt. Valahogy nem szerettek vele játszani, kinőtték, és így kikerült a lomtárba. A harmadiknál csak annyira vettük elő, hogy nyáron egyszer kirakták az udvaron.

Karácsonyra akart egy rokon egy újat venni a kisebbnek, de lebeszéltem róla.

Szerintem lassan már semmiben nem lehet megbízni...

Hol egy bébiétel, hol egy-egy játék...

2011. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam a fogasztóvédelmi főfelügyelőséget, megkérdezni, hogy melyik az a vizsgálati jegyzőkönyv, amire az interjút alapozták és lesz-e további tájékoztatás, de nem tudtam beszélni az illetékessel. még majd próbálom. Ti is hívhatnátok, hátha így rájönnek, hogy nem csak odavetünk pűr szót, haenm akkor tájékoztassunk rendesen, hogy mennyire veszélyes és mit csináljunk.
2011. jan. 17. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra vettem 5 hós babánknak. Amikor hallottam a hírt, szépen elcsomagoltam, úgy döntöttünk, nem fogjuk használni. Inkább nem kockáztatunk. Talán majd ha nagyobb lesz, kint a kertben játszhat vele, kirakhatja a formákat.
2011. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a szobában van több garnitúra összerakva szőnyegnek és a sátorba is is ilyet tettünk.

Valószínűleg ki fogom őket tenni. Nem dobom el, mert majd az udvaron, a teraszon jó lesz és később az ugróiskolás fajtáját is használhatják. De nagyon arra hajlok, hogy veszünk egy rendes szőnyeget a helyére.

2011. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!