Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Özvegy kismamákkal szeretném...

Özvegy kismamákkal szeretném felvenni a kapcsolatot! Én 33 hetes terhesen és egy 1 éves kisfiúval maradtam egyedül. Aki hasonló helyzetben van írjon! Jó lenne lelket önteni egymásba. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt, ha megkérdezhetem?A kis fiad hogy viseli?
2011. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Motorbaleset...Kisfiam látszólag nem vett észre semmit az egészből...bár 5hónapja történt és még mindig keresi apát...:(
2011. jan. 21. 21:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem!Kívánok nagyon sok erőt ,kitartást és nagyon sok boldogságot a gyermekeidhez!Igaz én csak hasonló cipőben vagyok,de mégis átérzem.10 éves gyerek és 20 hetes terhességgel maradtam egyedül(lelépett).Azóta sem láttam(Ő sem a picit),egyedül csináltam végi mindent.Idő kellet megszokni,de ez "könnyebb"helyzet.
2011. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy mi már írtunk egymásnak. Nem Tata közelében laksz?
2011. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az én párom is motorozik, van egy 5 hós kisfiúnk, nagyon-nagyon sok barátunkat veszítettük el már...mindig rettegek most már, amikor motorra ül és elmegy. Tudom, hogy ő nem hibázik, nagyon-nagyon jól vezet, már 8 éve motorozunk együtt. De az autósok, az utak minősége...nagyon félek néha, hogy hazajön-e.

Őszinte részvétem neked, és sok erőt, kitartást kívánok neked! Ha gondolod nyugodtan írj privát mailt! szívesen beszélgetek-levelezek!

2011. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" csak benzin tyúk vagyok(de a terhesség kiderülése óta nem ültem rá) ugyan,de emellett 2 gyerekes anyuka,akinek a férje motormániás(amit nem bánok,és nem is akarom korlátozni,de aggódással tölt el,amikor felpattan rá,és én csak integetek Neki).Én azt tudom írni,hogy kitartás,a kicsiknek szüksége van Rád.
2011. jan. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:BOCS,a kicsiKNEK,nem a KICSINEK!Hamarosan hármasban lesztek!
2011. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én férjem is motoros. Babánk születése előtt sokat motoroztam vele. El is határoztam, hogy a jogosítványt is megcsinálom és veszünk nekem is motort, de terhes lettem, így elfelejtődött ez a terv. Nem bánom egyébként. A férjem miatt én is aggódom a motoros szezon ideje alatt. Ő nem szokott gyorsan menni, szerinte nem éri meg, de akkor is meg lehet könnyen a baj.


Bocsánat, hogy nem pontosan a kérdésedre válaszolok. Nagyon sajnálom, ami veletek történt...

A kistestvér lány lesz vagy fiú? Mi lesz a neve?

2011. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami Veletek történt, azt hiszem hogy hallottam a hírekben, hogy mi történt Veletek! Az én férjem már szerencsére nem motorozik, de kamiont vezet...

Sok erőt és kitartást kívánok Neked a gyermekeitek felneveléséhez!

2011. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Az én férjem szintén motorozik, a fiunk előtt mindig együtt ültünk fel rá, azóta én is csak integetek neki és aggódva várom haza, imádkozom, hogy egyben hazaérjen. Ő persze mindig mondja, hogy ne aggódjak ennyire....de mint sajnos sok példa mutatja, van miért félteni. Főleg, hogy ismét babát várok. Tényleg nagyon megráz most, amit írtál, ami történt, meg is könnyeztelek.
2011. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!