Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, viselitek minden nap...

Anyukák, viselitek minden nap a jegygyűrűt vagy más gyűrűket?

Figyelt kérdés
Valamelyik na eszembe jutott, hogy meg sem tudom mondani, mikor hordtam utoljára. Más gyűrűmet sem tudnám elviselni, pedig nagyon sok van, legtöbb alkalomra azt kaptam, mert régen szerettem.
2011. jan. 22. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem jegygyűrűm nincs, de van sok másik, de nem hordom őket, csak bizonyos alkalmakra. Engem zavarnak. Igaz, én sose hordtam nagyon gyűrűket, akkor se, amikor nem volt gyerekem, mert idegesítenek hosszú távon. Ha valami ünnepi alkalom van, és a ruhámhoz gyűrűt is veszek fel, mert passzol, akkor egy estére vagy délutánra szívesen felveszem, de képtelen lennék állandóan gyűrűt viselni.
2011. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Persze, sosem veszem le :) A férjem óriási balhét csapna, mert számára azt jelentené, hogy nem szeretnék tovább vele lenni és felbukkant más az életemben.

A te férjedet nem bántja hogy nem hordod? Vagy tudja, hogy nem szereted a gyürüket?:)

2011. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
MIndketten hordjuk állandón,hiszen ez az összetartozásunk jelképe. Miért zavarna bármiben is? Egy köves gyűrű lehet esetleg zavaró,de a jeggyűrű nem.
2011. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
A jeggyűrűt természetesen, más gyűrűket nem, de én soha nem is voltam ékszerpárti. A jeggyűrű azonban számomra más kategória. Hozzám tartozik, ahogy a párom is.
2011. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A jegygyűrű állandóan az ujjamon van, sohasem veszem le. Regebben hordtam másik gyűrűt is, de most valahogy nagyon zavarna.
2011. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is és párom is állandóan hordjuk a jegygyűrűt. Csak szülésnél vettem le, mert azt mondták vegyem le, hogy ne zavarjon semmiben, ha bármi lenne. És van még egy gyűrűm, amit szintén a páromtól kaptam, azt sem veszem le soha. Nekem ez fontos, hogy viseljem! El sem tudom képzelni, hogy ne hordjuk. Tudom nem emiatt leszünk hűségesek egymáshoz, de nekem nagyon jó érzés, ha ránézek! :)
2011. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
alig vártam,hogy megszülessen a fiam és vissza tudjam húzni a karikagyűrűmet.azt hordom,láncot viszont nem,mert letépi a fiam.
2011. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
van egy láncom, amit sosem veszek ki a nyakamból. a gyűrük, karláncok az ékszertartóban várják, hogy a kisfiam kinője a "szarka-korszakot"
2011. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi vagyunk az ellenpélda. Egyikünk sem hordja a jegygyűrűjét. Nem azért mert nem szeretjük egymást, csak nem érezzük úgy, hogy evvel kellene kifejezni az összetartozást. Néha ha együtt megyünk valahova és eszünkbe jut felvesszük, de 2 kezemen meg tudom számolni, hányszor volt rajtunk.

Egyébként semmilyen ékszert nem hordok, ha a kisfiammal vagyok, de én régen is csak akkor hordtam ha elmentem itthonról. Ahogy hazaértem első dolgom volt levenni az órát, fülbevalót, láncot, gyűrűt. Nem tudom itthon elviselni őket.

2011. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem le,csak ha valami olyat csinálok pl.tésztát gyúrok.Nincs rajtam halom ékszer,egy vékony nyakláncot hordok,fülbevalót(nem lógós)és 2 gyűrűt,ebből az egyik karika,a másikat anyutól kaptam,külön kézen vannak.Ezeket szinte sosem veszem le,nem zavarnak.A lányom sosem rángatta a láncom,1-2x megpróbálta,de rá lett szólva.A gyűrűk sem zavartak terhesség alatt,egyedül szülés közben nem volt rajtam.
2011. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!