Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok Rubint Rékát a Fél...

Láttátok Rubint Rékát a Fél kettő c műsorban?

Figyelt kérdés

Kérdésem nem igazán Rékára vonatkozik, csak a témára.

Azt mondta, nem akarja sem ő, se a Norbi, hogy apás szülés legyen.

De miért beszél ő apás szülésről? Első gyereke császáros volt, mert farosbaba volt, második gyereke azért lett császáros, mert az első császár volt, gondolom a harmadik is császáros lesz.

Azt mondta, a szülés egy intim dolog, csak az anyára, a babára és az orvosra tartozik, nem kell oda az apa.


De a császárra amúgy sem engedik be az apukákat, nem? (Én természetesen szültem, ezért nem tudom igazán a császáros dolgokat.)


Végül is az a kérdésem, hogy hogy lehet egy császáros szülés apás szülés? Vajon miért a Réka volt a vendég ebben a témában? (Bár erről az RTL-t kellene megkérdezni.)


2011. jan. 24. 15:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szomszédom ilyen. 2 külföldi neves gyerkőccel most várja a harmadikat, akinek rögtön 2 ősmagyart ad majd. :D Szerintem is röhej.
2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ez már nekem is szöget ütött a fejembe...annyira nem jön össze ez a két név.
2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt a részt nem értettem, hogy megundorodik tőle a férje és nem lesz szex a továbbiakban.

Hát nem tudom, hogy egy császáros szülés hogyan hat negatívan a szexuális életre.

A másik, hogy mi most készülünk 3. apás szülésünkre és még mindig van szex, nem is akármilyen :-D

De ha az ember nem is férjével szül, azért nem törvényszerű, hogy egyedül kell szülnie. Nálunk pl. apa ha nem ért volna be, akkor nővérem lett volna velem a szülőszobán.

A harmadik dolog, hogy a doki meg a doki apja lesz bent a szülésnél. Nekem ez gáz. Minek oda két orvos? Egy nem tudja megcsászározni?

2011. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindig két orvos van bent a császárnál. Legalábbis nálam és az ismerőseimnél így volt.
2011. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ok, hogy 2 a kórház személyzete, de neki a plussz kisérője is a választott dokija apja lesz, aki nem abban a kórházban orvos.
2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is császárral szültem, és bent volt a férjem is a műtőben. (Nem császárnak indult, de az lett belőle, de akkor is beengedték volna, ha már eleve annak indult volna.) A férjem a fejem mellett volt, azt mondták ne nézzen máshová csak velem beszélgethet. De ő közben akaratlanul is másfelé nézett, és közben látott mindent. Úgy értem engem "belülről". Ezt a látványt nem mindenki tudja elviselni, főleg ha a feleségről van szó. Lehet hogy a Norbi sem. Szerencsére a férjem nem az a típus aki rosszul lesz ilyesmitől.
2011. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak: nem takartak el deréktól lefelé paravánnal? Ne haragudj, ez nagyon durva lehetett! Te hogy bírtad? Én el is ájultam volna, ha látom hogy ott szabdalják a hasamat!

Őszintén szólva én is csak úgy engedtem be a férjemet a császárra, hogy a doki az életére esküdött hogy semmit sem fog látni a műtétből. Kb. 5 percet volt bent, akkor jött be amikor már felrakták a paravánt és csak addig maradt, amíg kikapták a picurt a pocakomból, max. 5 perc volt. Utána vitték is babázni. Szerintem így volt ez jól, egy műtét mégsem olyan meghitt dolog és nekem is bőven elég volt az a 6-7 ember aki ott ugrált körülöttem, kérdezgettek mindenfélét, én meg fekszek ott kikötözve mint egy múmia. Áááá, nekem jobb ha ereje teljében látja az ő kis házisárkányát :))

2011. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%

Hát eleve egy látszatházasság az egész. Hiszen ha jól figyelsz kiderül, hogy a Norbi a lábtörlőjének tekinti Rékát és a gyerekekkel sem tud mit kezdeni. Most minek ment volna oda? Hiszen nincs közöttük igazi, meghitt kapcsolat. Ha Norbi mesél a gyerekeiről, az csak arról szól, hogyan veri őket. Mit érdekli őt a világra jövetelük.

Egyébként meg ez új, császáros, mert faros volt a baba? Szerintem a hetedik hónapban programozott császár volt mind a kettő, nehogy elhízzon a Réka, ezért is voltak talán 2500 grammosak a babák. Ha farfekvés miatt lett volna császár, kivárhatták volna, míg eléri a normál súlyt és betölti az időt.

Mondjuk a szülési tanácsadásnál már csak a szoptatási lett volna viccesebb, hiszen szoptatni sem szoptatott és nem is szült.

Ennyit Rékáról. Egyébként lehet a császár is apás szülés.

2011. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, honnan veszed, hogy veri a gyerekeit?! Netán a szomszédja vagy?!
2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
tegnapelőtt 18:51 vagyok. 22.34-esnek: igen, el voltam választva egy paravánnal deréktől lefelé, de azért az nem volt akkora nagy, hogy a férjem a széken ülve mellettem ne tudjon hátradőlni és rálátni mindenre. De nem szívbajos, utána azzal poénkodott, ő hogy már látott belülről is, és kívül-belül szép vagyok. (gondolom mennyire :-( )
2011. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!