Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnénk kisbabát, csak...

Szeretnénk kisbabát, csak engem zavar, hogy a párom dohányzik, és 100% hogy nem tud leszokni. Mit csináljak? Nagyon félek, hogy a gyerek előtt is cigizni fog.

Figyelt kérdés
Amúgy én asztmás vagyok, a lakásban szerencsére nem gyújt rá, de pl ha utcán megyek mellete, akkor simán. Most a lépcsőházba jár ki cigizni, de engem már az is zavar :(((
2009. febr. 6. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
beszéljétek meg, hogy a lakásba illetve mikor együtt mentek valahová ne gyújtson rá , mert ez neked kellemetlen
2009. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Jaj ne vidd ennyire tulzasba,en orulnek annak,ha a parom a lepcsohazba jarna ki dohyanyozni,mert ez azt jelenti,hogy figyel ram.Ha a lakasban nem cigizik akkor miert nem johet a gyerek? az utcan meg nyugodtan dohanyozhat.....nyugi,a vegen megelegeli a hisztit es akkor nem lesz apja a gyerekednek.komoly.....
2009. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha ő épp ésszel nem fogja fel, hogy a te , a gyerek és nem utolsó sorban a saját érdeke, akkor kényszeríteni nem tudod

Párom már akkor leszokott, mikor még össze sem költöztünk, de tudtuk, hogy együtt fogjuk leélni az életünket, és szeretnénk babát. Azóta sem gyujtott rá.

(a dohányzás amúgy rontja a spermák minőségét is, ezáltal nehezebbé teszi a baba fogantatását)

2009. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van olyan helyzet,amikor hiába próbál leszokni az ember,olyan körülmények alakulnak ki,hogy újra rászokhat,vagy el sem tudja hagyni a cigit,de az a fontos,hogy közben Titeket mindig figyelembe vegyen,ezt beszéld meg vele,nagyon jó hogy a lépcsőházban dohányzik,a többit meg amikor pl séta közben,és téged zavar ,beszéld meg vele,főleg ha a babát is tologatjátok majd.

De ezmiatt ne félj,biztos hogy nagyon figylmes,és jó apa lesz.

A párom amikor terhes lettem,leszokott,egy gyszer segítségével,amit direkt erre kapott a háziorvosától,de a terhesség alatt sajnos sok gond volt,félidőben kórházba is kerültem,majdnem elvesztettük a picit,és sikerült újra rászoknia,azóta nem tudta elhagyni.De ránk mindig figyel,nem cigizik a házban(családi),csak az udvaron,és a kocsiban sem soha.

Beszélj vele,neked különösen fontos ez az asztma miatt.

2009. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

az anyosom is dohanyzik, o az erkelyre jar ki.


hat, a dohanyzo szulok gyerekei nagyobb szazalekkal lesznek dohanyosok, de ez nem törvényszeru.. pl. a férjem se dohányzik, holott az anyukaja igen..


ezt tenyleg a pároddal kell megbeszelnetek..

2009. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is dohányzik.A lakásban nem.És mikor kiderült,hogy babát várok,akkor ha vele voltam az autóban ott se gyújtott rá,és ha úgy volt messzebb is ment.És ezt a jó szokását a már 3 hónapos babánál is megcsinálja.

Nyugodj meg,van olyan nő aki végig cicizi a 9 hónapot.

2009. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!