Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnád le, ha...

Hogyan reagálnád le, ha rábízod valakire majdnem egy teljes napra a 10-12hónapos igen mozgékony gyerekedet, és az egész nap a kiságyban tartaná?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ. Kire bíztam rá, mennyire képes ő egy mozgékony gyerekkel elbírni (mert én az anyja vagyok, nekem mégiscsak más kezelni őt), megbeszéltem-e vele, hogy hogyan viselje gondját, ilyesmik.


Azért óriási problémát nem csinálnék belőle, örülnék, hogy volt kire bíznom, míg elintéztem az ügyeimet. Hisz ahogy írtad, egy teljes napról sincs szó.

2011. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyósomról van szó. Én elkezdtem járni dolgozni 2hónapja,ő magától felajánlotta hogy majd vigyáz rá,és ne adjam bölcsibe. Mondtam neki hogy nagyon eleven mozgékony gyerek,nem baj majd ő ellesz vele ez volt a válasz. Azóta nap mint nap siránkozik hogy menyit megy ez a gyerek és hogy nem bír utána menni! Én figyelmeztettem! 48éves és ő lakik nálunk.
2011. jan. 31. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha nálatok lakik, hogy nem tudtad előre, hogy nem fogja bírni? Be kellett volna adni csakazértis bölcsibe. Ilyenkor már kár puffogni rajta.
2011. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én bmi mérges lennék...akkor ne ajánlja fel!!


Látom neked is olyan mihaszna anyósod van mint Nekem :S

2011. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudtam volna előre? Előtte nem volt még ilyen sokat gyerekkel,főleg nem egyedül! Messze is lakik.
2011. jan. 31. 12:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul a levegőre sem viszi ki,napok óta én hordom le munka után,6kor. A férjem 8után ér haza.
2011. jan. 31. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú de kellemetlen. Hát hogy reagálnám le: kiakadnék. De ezzel sajnos még nem oldódik meg a helyzet. 48 évesen amúgy miért is nem birja? Anyukám 66, anyósom 60 évesek, ők vigyáznak a kisfiamra, semmi problémájuk nincsen! Max nem emelgetik annyit... Szóval anyósod nagyon furcsa. Valószinűleg beszélnék a főnökömmel (nekem normális), és emondanám, mi a helyzet, majd fizetésnélküli szabira mennék, hogy gyorsan keressek közben valami mást a gyereknek. Vagy maradnék itthon, és anyóst küldeném dolgozni, hamár ilyen fiatal....... Na jó ez utóbbi csak a kiakadásom volt. Hihetetlen. Szóval igen, keresnék valakit, családi napközit, bölcsit, akármit, de vele nem hagynám, az tuti. Sok sikert!
2011. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, én szerencsére időben "teszteltem" anyut és anyósomat és bizony gyorsan kiderült, hogy a nagy ígéretek ellenére fizikailag már nem nekik való. Nem idősek egyáltalán, csak szerintem már nincs kedvük a heti 5*12 órás unokázáshoz. Valahol persze megértem, az enyém is nagyon aktív törpécske. Csalódott voltam nagyon, de nem volt mit tenni, mert nem akartam állandó konfliktust, hallgatni a panaszkodást és azt sem, hogy a gyerekkel legyenek türelmetlenek. Akkor már inkább a bölcsi, ahol a gondozónak ez a munkája és nem az van, hogy ő tesz szívességet. Uh családi napközi lett a vége, jó egyébként, a kicsi szeret oda járni. Nagyik meg besegítenek betegség esetén (az is van bőven) vagy ha más miatt kell. Így a kapcsolatunk is jó maradt, pedig már nagyon rossz irányba tartottunk mindkét mamával.
2011. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!