Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogyan készül (t) kisbabája...

Ki hogyan készül (t) kisbabája születésére? Kb. mit hány hetesen csináltatok az előkészületek terén a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
En a 28.hetig nem merek semmit keszulni,mert veszelyeztetett vagyok :(
2011. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 12. hét után kezdtünk készülődni, szép lassan, apránként.


Kb. 13 hetesen kifestettük a gyerekszobát, aztán elkezdtünk bababútorokat böngészni, minden lehetséges információt felkutattunk mielőtt kiválasztottuk a megfelelőt, kb. 20 hetesen rendeztük be a szobát minden bútorral. Ezután megvettük a kisebb kiegészítőket a szobához, úgymint ágynemű, függöny, szőnyeg, képek a falra stb.


Már betöltöttem a 30. hetet mikor megvettük a többi babás dolgot, cumisüveg, etetőszék, kiskád, cumi, babaruhák, néhány játék, végül a babakocsi.


A 35. héten minden megvolt, összeállítottam a babakelengyét, a kórházi csomagot, és lélekben készültem. A 37. héten pedig szültem.

2011. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a többit!

Első, remélem minden rendben lesz Nálatok!

2011. febr. 4. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Hehe, én már több mint félidős voltam, amikor szétvertük a hálószobát: födém-, ablak-, ajtócsere, új padló, vakolás, festés, a födémen kívül mindent saját magunk csináltunk édes kettesben... :)

A kiírt dátum előtt 3 héttel lett kész (nincs külön gyerekszoba, együtt alszunk mind a hárman).

A 37. hétig dolgoztam, aztán ahogy már otthon voltam, kimostam és vasaltam a ruhákat (mindent úgy kaptunk használtan), utána már "csak" rám tört a fészekrakósdi és ablakot pucoltam, zuhanykabint sikáltam, veteményest igazgattam. És vagy 20-szor átpakoltam a kórházba menős táskát. :)

2011. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!