Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van az olyan gyereknek gyerekk...

Van az olyan gyereknek gyerekkora aki 12-13 évesen már világbajnok sportoló?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2011. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nincs,ahogy a többi csodagyereknek sincs.
2011. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs... És azoknak sem, akik már 5 éves koruk óta rendszeresen vannak jelen gyermekszépségversenyeken. Múltkor láttam ezekről (gyermeksportolók+gyermekszépségkirálynők) egy dok.filmet... Borzasztó a szülők elvakultsága. Tuti nem a gyerek érdekeit nézik, és a saját elfuserált álmaikat akarják megvalósítani a gyermekeiken keresztül!!!
2011. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 évesen lettem igazolt vívó.

Imádtam. Más jellegű életet éltem, mint a többi kortársam, a versenyek, eredmények éltettek. nem a szüleimet, ők csak a felesleges energiáim miatt irattak be sportolni. ha rossz jegyet kaptam, nem mehettem edzeni. Ez nagy büntetés volt.

Soha nem jártam discoba, meg szórakozni, csak a sport volt. Mindig is olimpiai bajnok, később pedig vívóedző szerettem volna lenni. 18 évesen hagytam abba, amikor beláttam, nem tudom elérni a céljaimat. (kijussak olimpiára. edző sem lettem).

Én hálás vagyok a sorsnak, hogy nem csak úgy felnőttem, voltak céljaim is már 9 évesen is.

2011. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az megint más, mert te élvezted.


De amikor a kislány ott nyafog a dok.filmben, hogy "Anyaaaaa, menjünk már hazaaaaa"

" Légy türelmes, még van hátra két forduló, ne hisztizz, elkenődik a sminked, majd utána mehetünk haza."


Én erről beszéltem.

2011. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia,


azért szerintem ne keverjük össze a sportolók és a szépségversenyre kényszerített gyerekek életét!! a kettő között rengeteg a különbség!! én 5 éves korom óta táncoltam, imádtam mindent ennek rendeltem alá, versenyeztem, edzettem, tanultam. rengeteg barátom volt, igyekeztem jól is tanulni, Édesanyám támogatott és örült, hogy egy közösségben vagyok nem pedig a "téren" lógok a haverokkal. sajnos 20 évesen egy szalag szakadás vetett véget az álmoknak 4 hónappal a VB előtt... a táncot, mint sport abba hagytam, de az életem része maradt. soha sem bántam meg a sok munkát!! és hogy volt egy "kötelezettségem"!! most 25 éves vagyok, van egy 2,5 éves fiam, aki úgy rúgja és dobja a labdát, hogy hihetetlen!! nem csoda gyerek, csak Apa és a nagyszülők is fociztak, Keresztmami profi kézilabdás, ezt látja maga körül, ezért szereti. remélem, megmarad nagyobb korára is ez a szeretet. 3 éves kortól lehet focira adni nálunk a gyerekeket, menni fog tuti!! nem azt szeretném, hogy világbajnok legyen, hanem hogy legyen egy célja az életének akár a sporton keresztül, hogy megtanuljon csapatban, akár másokért küzdeni és hogy csak kemény munkával érhet el bármit az életben!! persze mindezt nem 3 évesen, de remélem, hogy ha időben elkezdem erre az útra terelgetni meglesz az eredménye :) persze nem tudhatom... és ki tudja talán egyszer világbajnok lesz belőle :) a lényeg, hogy azt sportoljon, amit szeret és a saját álmait váltsa valóra!!


Ági

2011. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!