Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1hónapos lesz szombaton a...

1hónapos lesz szombaton a kislányom és hasfájós! Valaki segítsen, h mit tudok vele csinálni. Adom neki az infacol cseppet és ha mellé teában adom a mecsek baby-t az nem lesz baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 08:14
 1/5 Bogyo110 ***** válasza:
az infacol nagyon jó én édeskömény teát adok neki meg a patikába receptre adtak görcsoldot hogy ne fájjon a pocakja nekünk most volt az első éjszakánk ugy mond simán 3 hetes babó és mamó
2011. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az infacol nem vált be, a három gyerek közül egyiknek sem (kettő volt nagyon hasfájós):-( Sőt, az espumisan csepp sem,és különböző homeopátiás bogyók sem.

Az édeskömény tea meg inkább erősítette a görcsöket -ezt csak a legkisebben próbáltuk.


Ami nálunk bevált: hátára fektettem, hasát masszíroztam,gyengéden, aztán a térdeit felnyomtam a mellkashoz, UTÁNA felvettem böfiztetni, jól dörögöltem a hátát (nem erősen, hanem sokáig, körkörösen,óramutatóval ellentéteset- szóval, hogy felfelé dörgöld) és nem csak a hátat, hanem az oldalát is.

2011. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem vált be csak a torna és a remény hogy hamarosan elmúlik neki. 3 hónapos koráig tartott a hasfájás. Még annyit tudsz tenni, hogy felmelegitett pelust teszel a hasára és ugy öleled magadhoz büfiztetni.
2011. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a nagynál bevált az infacol,a kicsinél nem.neki gripe watert és receptre adott(papaverinasos)oldat segített.És a sok hordozás.na meg a hason altatás.
2011. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lánykámnál háton ahogy csak lehet lábbal torna, pocak simi, masszírozás, utána hasra teszem úgy, hogy a lábaimat keresztezem, a feje a térdemen, magasan, a lába a másik combomon, két paskolás a pelusra és meg is van az eredmény. Ez jött be neki.
2011. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!