Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinált MÁK? (Kérdésed...

Mit csinált MÁK? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Bocsánat,de mivel még korán van nem tudom magam hol kidühöngeni. 12.16-án a Budapesti mák-nál lakcímcserét jeleztem. Nyíregyházáról-Budapestre +gyes igénylés és tartósan beteg gyerekre emelt csp intézése.Minden ok is volt.Eddig még nem kaptam határozatot. Ma reggel láttam,h.még normál családit kaptam és azt is a Jász Nagykun Szolnoki Mák -tól!!! Miért tőlük???? Mi a fenét csináltak?????
2011. márc. 2. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szépen indult a reggeled:(

Ha kidühöngted magad, telefonálj egyet-kettőt!

Többet érsz vele, mint itt velünk:)

Persze természetesen együtt érzünk Veled!


Reméljük jobban alakul majd a napod!


Szia, Anikó

2011. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leghamarabb csütörtökön állnak veled szóba (én tegnap telefonáltam más ügyből), közölték hogy csütörtökig nem érnek rá az én csip-csup gondjaimmal foglalkozni.

Én decemberben adtam be a gyes kérelmemet és még határozatot sem kaptam, pedig minden héten beszélek velük, és szerintük folyamatban van, csak hát a törvény változik és a program még nem működik stb. kifogást kaptam már.

2011. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nemsemmi..............persze a telefont nem nagyon szeretik felvenni:((
2011. márc. 2. 08:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem lehet őket elérni!!!! :(((
2011. márc. 2. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Második vagyok. Addig hívogattam őket (sok-sok számot), míg az egyik nő adott nekem egy mobil számot. Kiderült, hogy ez valami központi ügyfélszolgálat (csak miért nincs sehol nekik feltüntetve?)

Na mindegy. Felvették, gépi központ van, először a 2-es, utána az 1-es menübe kell lépni. Elmondja a gép, hogy hosszú lesz a várakozás. Kb. 3 perc után felvette egy ügyintéző, nagyon rendes volt, mindent el lehet vele intézni és még panaszlevelet is írt a helyi ügyfélszolgálatnak.

Csak ajánlani tudom őket, ha ezt a számot ismertem volna pár hónapja!

A telefonszám:

06-30-344-0045

2011. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nekem különösebb gondom nincs a csp-vel,de én is a Jász Nagykun Szolnokitól kaptam.

Néztem is egy nagyot,hogy miért..?,de az a lényeg,hogy megkaptam.

Ezek amúgy is csak bosszantani tudják az embert.Nyugi!!

2011. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszööm!! Most már a gyesemet sürgetem!! Kösznööm a számot:))
2011. márc. 2. 14:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! Köszönöm szépen!!!! Felvette,kedves volt,segített!!! Még egyszer köszi:)))))))))))))))
2011. márc. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!