Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dominik...

Mi a véleményetek a Dominik névről?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokakat hívnak így a kicsik közül, vagy legalább is gondolom. Mégis szép a hangzása szerintem, illene a vezeték nevünkhöz is, és a nagyobbik testvér nevéhez is.

Nem tudom mi legyen, gondoltam meg kérdezlek titeket, hogy mit gondoltok róla.

Nekem ez a név nem az az igazi szerelem, hanem az a bizonyos "nem rossz" kategória, tehát nem vagyok eltökélt, csak kíváncsi.


2011. márc. 4. 07:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem se "szerelem" nagyon franciás hangzású nem adnám.


akkor már inkább egy Zoltán egy András .. v.bármi

2011. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, a férjemnek nem tetszett, és a családnévhez sem passzolna szépen, ezért nálunk lekerült a listáról. De nekem attól még szép. :)
2011. márc. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én meg inkább idősebb gyerekeket ismerek ezzel a névvel. Nekem tetszik de nem adnám a fiamnak.
2011. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2011. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem teszik,de mindig az a kisfiú jut az eszembe,akit a család kutyái megöltek...
2011. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, utolsónak meg mit is mondhatnék.... ezzel a kedvemet akartad szegni? Nekem eszembe sem jutott sőt nem is tudtam hogy így hívták, és most jusson nekem is ez eszembe? Köszi.
2011. márc. 4. 08:37
 7/15 anonim ***** válasza:
én úgy szeretem, hogy Domonkos. Így ritkább. Bár a férjem hallani sem akar róla. A Dominik egyáltalán nem tetszik.
2011. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ez a név,régebben volt nagy divat :) Nálunk ez az egyik név ami nagy valószínűséggel lesz !

Pontosabban ha fiú lesz Milán Dominik lesz a neve :)

Üdv

2011. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, a Milán a másik név a tarsolyban :) de nem akarunk kettőt!
2011. márc. 4. 09:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként pont arra gondolok, hogy régebben mikor behozták 98ban és utána években volt nagy divat, akkor most nem egy elcsépelt név?
2011. márc. 4. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!