Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, szerinte...

Kisgyermekes anyukák, szerintetek elitélendő dolog, ha egy anya akinek a mindennapjai szinte csak a házimunkáról és a gyereknevelésról szólnak megismerkedik valakivel itt a neten?

Figyelt kérdés
Konkrétan rólam van szó.Van párom,meg két gyermekem.Pár napja megismertem egy szimpatikus fickót a Badoo-n,beszélgettünk-chateltünk.Jó igy kikapcsolódni,legalábbis nekem.Szerintetek ez helyes?Nem akarom a páromat megcsalni,nehogy azt gondoljátok.
2011. márc. 7. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem spec. semmi közöm hozzá ha a férjed el tudja viselni a tudatot.


nem tenném amúgy bár kétségtelen hogy nő a nővel nem mindig jön ki normálisan de azért inkább azt próbálnám meg minthogy kétséges dolgokba bonyolódjak.

2011. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, de én nem tennék ilyet.Az én párom ezt már megcsalásként értelmezné és én tiszteletben tartom az elveit.Mondjuk nekem nincs is igényem idegen férfiakkal beszélgetni.
2011. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerkednék fickókkal az tuti. Nem azért mert megcsalod, de azért gondolj bele, ilyenkor mindenki a szép oldalát mutatja, és véletlenül megtalálsz benne olyan tulajdonságot ami a férjedben nincs meg vagy elmúlt már. És akkor a szived csücske fellángol ami akarva akaratlanul kihat a kapcsolatra, hisz türelmetlenebb leszel a rosszabb tulajdonságaival szemben.

Másrészt a férfiak nem haverkodni akarnak egy nővel, max mondják, de igyekezni fog behálózni.

Szenteld a gyerekeidnek azt az időt amit vele trécselnél, vagy beszélgess anyukákkal akik hasonló helyzetben vannak.

Tudom miről beszélek, hisz egyedül vagyok a két gyermekemmel, 2 hetente jár haza a férjem, rohadt nehéz, de bár időm sincs ismerkedni, de nem kisérteném a sorsot


Én nem játszanék az ördöggel. Te te tudod....tudom befásul az ember nagyon nehéz. de akkoris..

2011. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele neked hogy esne, ha ő lenne otthon a kicsivel, és miközben te dolgoznál, hogy megtudjatok élni, ő más nőkkel beszélgetne.
2011. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy elítélem mert nincs jogom mások felett ítélkezni, de elég érdekes hogy pont egy társkereső oldalra tévedtél kikapcsolódni... Szerintem te is tudod hogy az anyukák nem kifejezetten így pihenik ki a fáradalmakat. Azt gondolom hogy vagy nincs rendben valami köztetek a pároddal és akkor érthető, vagy önmagadnak keresel igazolást hogy anyaként is izgalmas és vonzó tudsz maradni mint nő. Én megkeresném az okát, hogy miért esik jól más férfiakkal ismerkedni. Ettől függetlenül a ti életetek, te tudod.
2011. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el, mert kicsit Én is így érzek ahogy Te, sőt még az említett oldal is azonos, csak annyi a különbség, hogy egy Görög sráccal beszélgetek, mert ismerjük egymást régről. De szó sincs megcsalásról, meg ilyenek!

Viszont megütötte a szemem amit az egyik válaszoló írt: a Badoo egy társkereső oldal?? Mert ezt nem tudtam.. Ha igen, törlöm is magam azonnal! Nehogy félreértés legyen!!!!

2011. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!16.43-as válaszoló!Én sem tudtam,hogy a badoo társkereső,kb. 1 hete regisztráltam én is oda és csak ezzel az 1 sráccal beszélgettünk vasárnap,vagyis csak 1 alkalommal,de mással én nem chateltem.Az illető egyébként törölte magát a rendszerből,miért,nem tudom.Lehet én is törlöm magam.

Más anyukákkal beszélgetni persze jó dolog,de akkor állandóan mi a téma?A gyerekek.Barátnőmmel szoktunk msnezni,az nekem éppen elég.Ha valaki mással tud egy anyuka beszélgetni,esetleg nem nővel,akkor az már kikapcs. hogy nem csak a gyerekekről,meg a velük járó dolgokról beszélget,hanem van más téma is.A párom persze nem tud róla,hogy én beszélgettem valakivel,de sztem semmi rosszat nem csináltam ezzel.Lehet igaza van az egyik válaszolónak,hogy a nőiességemnek esik jól esetleg, valaki más himneművel beszélgetni.

2011. márc. 9. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem van egy ffi ismerősöm, akivel szoktam chatelni, ill. most már ritkábban, inkbb levelezünk. még azelőtt ismertem meg 1 évvel, hogy a kislányom megszületett volna, egy közös imádott hobbi hozott össze minket a wiwen. na most, én tudom, hogy tetszem neki, és többet is szeretne ha lehetne, de azt is tudom, hogy maximálisan tiszteletben tartja, hogy férjnél vagyok, és gyerekem van. amúgy már azóta másik városba is költöztünk, tehát tényleg csak mailben tartjuk a kapcsolatot. küldünk egymásnak a hobbi témakörében linkeket, stb ezt olvasd meg ezt nézd meg. azonkívül a magánéletünket is többé kevésbé elmeséljük egymsnak, persze nem bántó részleteket. és szoktunk viccesen flörtölni is, de ez sose megy túl a viccelődésen. és nekem igenis jólesik, hogy még így anyukaként is tetszem valakinek, aki nem a férjem, és mond nekem bókokat. én ebben nem látok semmit, ha az egész nem megy túl az ártatlanságon, és nem megy túl. ebben nincs olyan veszély, hogy kialakul vmi, mertmár rég kialakult volna, ha esély lenne rá. viszont az veszélyes, hogy ismeretlen ffiakkal chateljen az ember, már csak azért is, amit vki említett, hogy vmi vonzó tulajdonság miatt elkezd az ember álmodozni, aztán elhidegül a nem virtuális kapcsolata. de elítélni nem ítélem el.
2011. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!