Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barbara, Eszter és Viktória...

Barbara, Eszter és Viktória milyen nevek? Ezekről a nevekről mi jut eszetekbe? Melyik név szebb?

Figyelt kérdés
Mégis kislányunk lesz. Segítsetek nevet választani Neki! Olyan kellene, ami kicsit különleges, becézhető és nem mindenkit hívnak úgy és ne a múltkori nevekre emlékeztessen. Mi gondoltuk: Barbara, Eszter és Viktória. De ezek milyen nevek? Nektek milyennek tűnnek? Ezekről a nevekről mi jut eszetekbe? Zsófika azért nem tetszik, mert csúfolható, de egyébként szép lenne az is. Köszönöm a tanácsokat!
2011. márc. 14. 17:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az Eszter név nekem nagyon szimpatikus, szép névnek tartom. Kedves, bájos kislány jut eszembe róla.

A Viktória királynői név, számomra kissé hideg, de ezt is szépnek tartom.

A Barbara abszolút távol áll tőlem, a Barbi becézése meg egyszerűen borzalmas. Legalábbis szerintem.

2011. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Az Eszter szép, de nagyon sok van belőle, túl gyakori név, így már nem különleges.

A Viktória nagy kedvencem, nagyon szép név, de ebből is sok van.

Én a Barbarát választanám. Szerintem nagyon szép, és a becézése is aranyos. A három név közül ez a "legkülönlegesebb" és a legritkább.

2011. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
szerintem a Viktória a legszebb, az Eszter is jó de a Barbara nekem nagyon ellenszenves
2011. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az Eszter a legjobb.
2011. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nevezzétek csak simán Zsófinak és nem Zsófikának.amúgy ha meg csúfolják azt el lehet intézni egy pofonnal...(én is úgy csinálom:)Zsófi vagyok:)a Barbaráról nekem egy nagyképű szőkenő ugrik be ,az Eszterről a kockulós(folyton nintendózik)osztálytársam,a Viktóriáról meg a hülye nagyképű osztálytársam...egyébként sztem ti döntsetek és sok boldogságot a kisbabához:)
2011. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Én Barbarának nevezném a helyetekben a kislányt. Ha meg majd fogja szeretni a Barbie babákat, még inkább hozzá illő név lesz
2011. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A Barbara egyáltalán nem ritka név...pl. osztályunkban 31 gyerek közül 4 Barbara van..1ébként az Eszter tetszik a legjobban :)
2012. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
46%

Nekem legjobban a Barbara tetszik.

Viktória is jó.

Eszter egyáltalán nem.

2013. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én Viktória vagyok de én nem szeretem a nevem..

Talán az Eszter a legjobb ezek közül.

2015. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem a Barbara tetszik legjobban bár az Eszter is szép.Tulajdonképpen a Viktória sem lenne rossz de az nekem azert nem tetszik mert a Viki nem jön be😏 Egyébként én Zsófi vagyok és nem szoktak csúfolni de ez nyilván majd attól is függ hogy sok barátja lesz majd a kislánynak vagy inkább visszahuzódóbb lesz😊
2016. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!