Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két fehér embernek lehet...

Két fehér embernek lehet néger gyereke?

Figyelt kérdés
Plus kromószóma becsúszás vagy valami ilyen miatt?
2011. márc. 21. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam egy érdekes történetet: fehér anyának és fehér apának tejcsoki babája lett. Anyuka bizonygatta, hogy nem csalta meg a férfit, persze az nem hitte el. Akkor vallotta be a nő anyja, hogy a nő nem az apjától van, hanem egy négertől, csak a nőn ez nem látszott, a gyerekén meg igen.


De ha nincs ilyen családi becsúszás valahol, akkor nem hiszem, hogy lehetséges volna.

2011. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogyha bármelyikük felmenői között, akár 10-20 generációval azelőtt is (bár ez Európában eléggé elképzelhetetlen) volt egyetlen színesbőrű, akkor nem csak tejcsoki, de étcsoki színű babájuk is lehet.
2011. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen, én is hallottam már ilyet. Bárkinél előfordulhat, ha volt valaha más bőrszínű a családban. Nem lehet tudni, h éppen kinél fog előjönni ez a gén.


Bocsi az offért, de kíváncsi lennék, h miért érdekel téged ez a téma? Csak hallottál valami ilyesmit, és most foglalkoztat, vagy talán veled vagy családoddal történt/történhet?

2011. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nagyon nagyon kicsi a valószínűsége, de lehet.
2011. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet.
2011. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek, én is úgy tudom, hogy akár 10- felmenőig is előjöhet, ha valaha volt színesbőrű a családban
2011. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen leírta az egyik válaszoló, annyit, azért hadd javítsak az Európában ez elképzelhetetlen...re, hogy attól, hogy nem volt rabszolgaság Európában, gyarmatosító országok voltak. Például Franciaország, Anglia, Hollandia, Spanyolország, Portugália. Szerintem Franciaországban és Hollandiában nagyon nagy számú fekete lakosság él. Lehet arányaiban még több, mint az USA-ban. Hiszen a gyarmatosító országokba, szabadon jöhettek Afrikából.
2011. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Simán lehet, mint előttem írták sokadik generációig visszamenőleg, ha volt színes bőrű.

Ezek szerint fordítva is: [link]

[link]

[link]

2011. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
dehogyis,szerencsére csak foglalkoztat.köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 22. 07:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tudsz e angolul,de Kate Chopin Desiree's Baby című novellája, pont ezt a kérdést boncolgatja. (és ott is az európainak van "néger" vér az ereiben.
2011. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!