Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez a nő?...

Szerintetek normális ez a nő? Rubint Réka. Nem bántásból, de ezt durvának tartom. A többi lent.

Figyelt kérdés

Előzmények, ha valaki nincs teljesen képben:

most (márc. 10-én) született a babája császármetszéssel


Ehhez képest ma már ezt írja a facebook oldalán:


"Drágáim! Ma este ( márc.22.) 18.30.-20.00.-ig ALKREFORM óra a 13.ker.Hegedűs Gyula 86.-ban!

Újra velem!!! Mindenkit várok sok-sok szeretettel! Óvónéni ma is lesz!"


Miért nem fogja vissza valaki, legalább a férje?! Azért ezt csinálni alig egy hetes műtéti heggel, hát nem tudom.


2011. márc. 22. 09:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk.. Engem nem érdekel, ki hogyan teszi magát tönkre..
2011. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%

Járok Réka óráira. A szülése előtt néhány nappal is még tartotta őket. De mindenkit megnyugtatok: a necces feladatokat ő nem csinálja, csak beszél, bátorít, és vannak segítői, akik helyettesítik a gyakorlatok bemutatásában.


Én is tornáztam elég hamar császár után. Aki bírja, hadd csinálja. Nyilván nem tenné, ha nem esne jól neki.

2011. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Én sem védeni akarom, de ne hasonlítsunk egy "sima" kismamát, egy sportolóhoz. Teljesen más a szervezetük! Sokkal többet bírnak, mint egy átlag nő! Ha bírja, hagy csinálja. Szülés előtt is tornázott még, és még sem lett baja a picinek! Gondolom azért nem hülye, ha érezné,hogy valami nem stimmel, akkor nem csinálná!
2011. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%
Én azt nem tudom,hogy hogy bír megmozdulni!?Nekem 2 császárom volt,alig bírtam még wc-zni is a 2. után,3hétig!Az meg számomra a legdurvább és felfoghatatlan,hogy ő fogyott a terhesség alatt!?Bár a gyereke mérete mindent elárul!Ha jól tudom,2600-2700grammosan született!Azt viszont becsülöm benne is,és a férjébe is,hogy amijük van,azt mind maguk építették fel!
2011. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
42%

Miért kéne visszafogni? Végre egy nő, aki megmutatja, hogy a terhesség nem betegség, és hogy nem indok arra, hogy elhagyja magát egy nő. A terhessége alatt is végig odafigyelt magára, rendszeresen járt ellenőrzésekre, teljesen egészséges volt végig. Akkor minek fetrengjen meg zabáljon otthon?

Én nagyon tisztelem őt ezért, nem értem miért kell lenézni!

2011. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
császárnál az egész hasfalat a méhet átvágják, ez azért nem úgy gyógyul, mintha elvágod az ujjad. nem volt még ennyire komoly műtétem, de szerintem minimum egy hónap kéne, amíg el kezdi terhelni az ember az ottani részeket.
2011. márc. 22. 10:04
 7/33 A kérdező kommentje:
10:03 félreértesz, a császár miatt írtam ki a kérdést. ugyanez egy hüvelyi szülésnél, ahol minden simán megy már nem olyan extrém, de így azért veszélyesnek tartom.
2011. márc. 22. 10:05
 8/33 anonim ***** válasza:
59%

10:03 vagyok

Én simán elképzelhetőnek tartom, amit a szülés előtt is csinált, hogy a rázós gyakorlatokat ne csinálja, hanem csak bátorít, elmondja a gyakorlatokat. Tudja mi a jó neki, és mi lehet ártalmas, nem az első gyereke született :) Szóval ne ítéld el ezért előre szerintem.

2011. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

nem is írtam, hogy elítélem, csak nagyon "meglepődtem", vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. de valószínűleg az az igazság, sőt biztos, amit az a válaszoló írt, aki jár az óráira. tehát, hogy csak azt csinálja amit bír és gondolom amihez kéne hasizom azt most kihagyja és csak a többit végzi.


minden estre a tv-ben ma vagy holnap már tuti bulvár hír lesz belőle :P

2011. márc. 22. 10:11
 10/33 anonim ***** válasza:
89%

Lehet lepontoztok!

Sokan nem látnak bele a dolgokba, ezek szerint! Na, de nem védeni akarom, mert nem ismerem személyesen, a tornáit sem!

De ő sportoló, fitneszezik, ezt csinálja már évek óta. Teljesen más a szervezete, mint egy nem sportoló, vagy ritkán sportoló nőnek. Az, hogy nem hízott sokat a terhesség alatt, az miért, baj?! Oda figyelt mit eszik, megteheti, hogy a legjobb ételeket, gyümölcsöket egye. A sportolók sokkal hamarabb regenerálódnak, mint aki életében nem vagy alig sportolt.

Én is féltem a császáról, sokkal rosszabbra számítottam, sokan írták, hogy wc-re sem tudtak, nehezen vagy alig kimenni, na nekem ilyen bajom nem volt szerencsére, jól tudtam mozogni, csak a nevetés, köhögés volt egy kicsit kellemetlen. De ezt is mindenki máshogyan éli meg és van aki elhagyja magát van a ki nem.

Az meg, hogy ekkora lett a babája, miért baj?! A férje sem egy egy óriás, pont jó súlyban van, ha 2500 gramm alatt lett volna, akkor nem engedték volna haza őket, meg ha valamilyen baja lett volna. Az meg, hogy a 3. babája is császár lett, mivel az első két kisgyereke is az volt, így az orvosok nem kockáztatnak!

Szerencsére jól vannak, és a Réka is jól érzi magát, ha már tornázni akar, egészségére!

2011. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!