Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek felelőtlen az az...

Szerintetek felelőtlen az az anya aki a McDonalds-ba viszi a gyerekét?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok aki évente pl egyszer mert az még nem gáz

de aki heti rendszerességgel?vagy azért mert lusta főzni?


2011. márc. 25. 10:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem. Miért ne vihetné? Lehet ott salátákat is meg egyéb finomságokat is enni. De a hamburgertől se lesz semmi baja a gyereknek havonta egyszer....kétszer :)
2011. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Mi is megyünk 1-2 havonta egyszer. A többi nap főzök. Nem érzem magam felelőtlennek a havi 1 sajtburgertől.
2011. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne baj, ha megteheti, hogy oda vigye, nem hiszem, hogy azért lusta valaki mert oda viszi.

Mi is járunk jó nem minden héten, hanem van, hogy fél évig nem, de van, hogy 1 hónapban 2x is, alkalomtól függ.

Ja és nem csak egészségtelen ennivalókat lehet ott kapni.

Van aki félkész ennivalókat főz, vagy étterembe jár, akkor az is lusta?

2011. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem egészséges. De havonta egyszer nálunk belefér.
2011. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem, miért? Honnan veszed, hogy nem főz, főtt ételt lehet enni ebédre is vacsorára is. És McDonald's-ba nem csak ebéd illetve vacsora időben lehet menni.

Szerintem egyébként semmi nem támasztja alá, hogy káros lenne, hiszen az ameriakiaknál 80 év feletti az átlagéletkor és nagyon sok szellemileg teljesen ép idős ember van.

És ők aztán tényleg napi szinten kajálnak gyorsételeket.

2011. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Szia.


Hát mi csak ritkán jutunk el gyorsétteremben, mert itt nincs a közelben. Én mindig salátát eszek grill húsival ez szerintem teljesen egészséges, csak a férjem eszik hamburgert, a kisfiam is biztos olyan lesz mint az apja. Ha volna a közelben gyakrabban is járnánk. Én szinte mindenap főzök, odafigyelek, hogy együnk zöldséget, gyümölcsöt. Szóval szerintem néha-néha elmegy a "mekizés". Persze, azt semmkiépp nem engedem majd, hogy csak cukros kólán és hambucin nőjjön fel a gyerek.

2011. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
én nagyon szeretek főzni, szerintem jól is főzök, mégis imádom a sajtburgert is. Havonta egyszer, esetleg kétszer ettől függetlenül elviszem a lányomat.
2011. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem magánügy, hogy ki hova viszi a gyerekeit.

Én nem fogom, mert nagyon egészségtelen, ez már régóta bebizonyított tény és nem értem azokat, akik az ellenkezőjét állítják. Nem furcsa, hogy a salátában a felvágott zöldségek hetekig elállnak a hűtőben és gyönyörű szépek? Ahogy van, az egész "méreg". De nyilván, aki évente néhányszor ott eszik, nem lesz semmi baja.

Aki lusta és étterembe jár, az más tészta egy picit, nem hiszem, hogy egy felső kategoriájú étteremben nekem gyorsfagyasztott hamburgert tálalnak föl. Legalább is, ahova én járok, tudom, mit kapok.

Terhességem alatt is összvissz kb. kétszer voltam gyorsétteremben, mert nem volt épp más választás, de nem tartom egészségesnek.

2011. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Meg szerintem a legtöbbször van választás, akkor is, ha lusta az ember és nem főzött éppen. Ha pl. egy plázában vagyunk, ott van a főzelékfaló és a meki egymás mellett, nyilván a főzelékfalót választom...
2011. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Én magam sem járok gyorsétterembe, a gyerekeimet sem vittem még soha, és chipset is csak vendégségben esznek.


Ezek az én elveim. Másnak meg nyilván más. Senkit nem ítélek el azért, mert úgy neveli a gyerekét ahogy, cserébe elvárom, hogy senki ne szóljon bele abba, hogy én hogyan csinálom.

2011. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!