Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lesznek választások?...

Mikor lesznek választások? Hogy végre le lehessen váltani ezt a kormányt Gyurcsányal az élen, ne tudjanak még jobban ártani a gyerekes családoknak mert igy el fog fogyni a magyar nép igy senki nem fog gyereket vállalni! Nincs mire alapozni a jövöt!

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy egy másik kormány csodát tud tenni???

Én már nem hiszek a csodákban... nem tudom, mi lehet a megoldás, de igazad van, ez így nem mehet tovább!

2009. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Tudjátok erre mi lenne a megoldás?

Csak azokon érvényesitettni ezeket a hülyeségeket, amit már évek óta csinálnak, akik rájuk szavaztak.

Ha most egy újabb párt jut 'hatalomhoz' azok megint addig fognak lopni amig meg nem telik a zsebük, mi meg le se leszünk kakilva,de hogy a mostaniaknak még mindig nincs elég a párnájuk alatt az azért elég hihetetlen...

2009. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Meg azért az se okés, hogy azokat szivatják akik dolgoznak,akik meg otthon növesztik a seggüket utálják az ilyen meg olyan segélyt, tuti többet kapnak, mint amennyi nekem a gyedem lesz...

2009. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mikor lessznek szavazások?
2009. febr. 25. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2010 május azt hiszem, de javitsatok ki ha nem jól tudom
2009. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Négy évente vannak választások az utolsó 2006-ban volt.
2009. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Büdös rohadt kormány. Megint a a szvérát bántják akikre alapozni kellene.

Mi a szarért megy a másik országnak? Mi meg 20000-ből neveljük a gyereket.

2009. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Én is nagyon fel vagyok háborodva erre a csürhe bandára!...Hogy mi lesz nem tudom én sem, de hogy jó helyre fogom rakni az x-et az már fix! Rajtam ne múljon. Hogy más mit tud ebből a kaotikus helyzetből kihozni, addig nem fogjuk megtudni, amíg nem adunk rá esélyt. Tény, hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze, de azt gondolom mindenki érzi némiképpen ha más nem a pénztárcáján, hogy mikor éltünk jobban...

Nem tudom, hogy a mostani "családrendezés" miképpen fogja befolyásolni a jövőnket. Én nagyon szeretnék még egy manót szülni, rövid idő bellül, pl jövő ilyenkorra, de egyenlőre nem látom át ezt a helyzetet.

7,5 hónapos manó anyukája

2009. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Tény, h' csodát nem lehet "politikusoktól" várni, de ha ezek kitöltik az időt a választásokig, addigra bőven eltapsolják azt a horribilis méretű hitelt, amit voltak szívesek felvenni a nevünkben. Én ezért vagyok az előrehozott választások híve. Egyébként pedig érzelmi alapon állok a politikához: az én személyes helyzetem, illetve a családom, barátaim élete akkor volt lényegesen könnyebb, amikor a Fidesz volt hatalmon. Az MSZP kormányra kerülésével valahogy minden reményem elszállt, és a jövőt egyre sötétebben látom. Már félek bekapcsolni a tv-t, mert minden napra tartogatnak valami meglepetést. Egyszerűen elkeserítő, h' így kell leélnem a legszebb éveimet, h' állandóan megélhetési gondokkal küszködünk, és folyamatosan csúszunk lefelé. Már luxus a szórakozás, kb. két éve nem vettem könyvet, turkálóból öltözünk évek óta, és még sorolhatnám. Valahogy nem ilyen életet képzeltem el magunknak.
2009. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, hogy ki kerül kormányra, mert azt a lépést, amit meg kellene tenni, hogy az ország kikerüljön a kakiból egyik sem meri megtenni. Ha nem lenne annyi ingyenélő, életében 2 percet nem dolgozó, pulyákat rakatra szülő "honfitársunk" már rég nem itt tartanánk...
2009. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!