Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárolsz náluk Háda Kft...

Vásárolsz náluk Háda Kft (angol használt ruha)?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni,hogy szoktál e vásárolni Hádánál,ha ogen milyen minőségű gyerekruhák vannak,érdemes benézni?Köszi!
2011. ápr. 10. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sok gyerekruhát vettem már ott (főleg a gyerek-turiban a Keletinél), jó minőségűek a cuccok szerintem, rengeteg cimkés, új ruha is van köztük.
2011. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen:)Háda bolond vagyok.Amikor árucsere van havonta én biztos ott vagyok és olyan 15 ezret mindig ott hagyok de abban benne van rengeteg kis ruha a kislányomnak ,kisfiamnak, páromnak és nekem.Mikor látják Őket elvannak halva hogy milyen gyönyörű minőségi márkás ruháik vannak pedig tényleg mind turis.És én nem szégyellem el is mondom honnan van.Régen engem is taszított a turi de már nem sőt ajánlani tudom.A kislányomnak komlett adidas melegítőt hoztam a Hádából gyönyörű rózsaszín alsó felsővel bolti ára olyan 9-10 körül lenne de én kihoztam 450 Ft-ért .És nem mondaná meg senki hogy használt annyira jó minőségű ruhák vannak ott.2690 kilója de most itt a tavasz minimális sulyuak a gyerek cuccok.Ja a kislányomnak szinte csak disney,cheerokie,next-es body-ai vannak meg nike,adidas stb márkájú ruhái.És ez mind HÁDÁS!:):):)
2011. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor. A legtöbb baba- és gyerekruha onnan van. Nagyon szeretem ,mert olcsó, és nagyon jó állapotú, nagyon márkás cuccok vannak. :)
2011. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!