Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen körülmények közé...

Milyen körülmények közé vállaltátok az első babát?

Figyelt kérdés
Házasok voltatok, vagy nem? Albérlet/saját lakás? Mennyi volt a havi bevételetek?
2011. ápr. 23. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A baba születése előtt 5 héttel volt az esküvőnk. Mindkettőnknek stabil munkahelye volt, de akkor még albérletben laktunk. 6 hónapos volt a kicsi, amikor egy szoba, konyha, fürdős lakást vettünk. Ide született a második is. A harmadik születése előtt 2 hónappal költöztünk egy megfelelő méretű saját vidéki házba.

Szóval nálunk mindig előbb jött a gyerek, mint a feltételek, de az is igaz, hogy mindig voltak kilátásaink.

2011. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon fontos volt, hogy házasok legyünk, legyen saját lakásunk, még ha hiteles is, mindkettőnknek stabil munkahelye, saját kocsink, még ha lízinges is. Nem vagyunk készen most sem az építkezéssel, de engem személy szerint flusztrál az albérletnek még a gondolata is, még akkor is, ha nagy házról van szó. Először is azért, mert én - ismétlem, nekem ilyen a habitusom - belehalok, ha nem tudok azt csinálni a házzal, amit akarok. Ha nekem úgy tetszik, ma falat verek, holnapra pedig hupililára festem a hálószobát. Nekem az a legnagyobb lelki megnyugvás, hogy semmi és senki nem szól bele abba, hogy mikor mit verek szét, vagy alakítok át a lakásomon. Nem tartozok elszámolással senkinek sem arról, hogy a sajátomban mit csinálok. De én ilyen vagyok, bele vagyok betegedve, ha bárki is meg akarja nekem mondani, hogy mit hogyan csináljak.
2011. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Saját lakás, nem voltunk házasok, átlagon felüli kereset.
2011. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!