Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kerti játszóházat házilag?

Kerti játszóházat házilag?

Figyelt kérdés
Valaki férje csinált már otthon saját kezüleg?Miből?Mennyibe került kb.?
2011. ápr. 28. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a készen kaphatóak méreg drágák,én is erre gondoltam,hogy együtt megcsináljuk.

Aztán leültünk megbeszélni,hogy milyen legyen,mikre kell figyelni stb (pl hogy ne szálkásodjon a fa,ne dőljön rá,eső/hó stb álló legyen) és még vagy 10 szempont,a párom leült,kiszámolta,hogy minden anyagi és idő ráfordításaal együtt nem éri meg megcsinálni,mert ugyan olyan drágán jön ki.

2011. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,az én férjem tavaly csinált.Pont ilyet: [link] a színe más),mint a képen is van.Annyival másabb,hogy egy felhajtható tető is van a homokozón,illetve körbe perem,hogy a gyerekek rá tudjanak ülni.Mindent maga csinált(megrajzolta,leszabta a faanyagot,gyalulta,csiszolta,festette stb.)Tokkal-vonóval(a csúszda,és a 2 db hinta is benne van)kb.60-70 ezer ft-ra jött ki.Mivel ő csinálta tuti,hogy stabil,strapabíró,nincs kispórolva belőle az anyag.
2011. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia,

bár nem játszóházat, hanem rönkfa hintát várral + csúszdát csinál apósom a kisfiamnak, az anyag, az idő és a munka kb. annyira jön ki, mintha megvettük volna, de itt az volt a lényeg, hogy a papa csinálja neki. Egyébként ha alaposan körülnéztek, esetleg ismerőstől kaptok olcsón faanyagot, akkor kilehet hozni olcsóbban. Én nagyon drágállom a kis műanyag házakért a 40-50 ezer forintot.

2011. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Keresek másikat,ezt nem jeleníti meg!
2011. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint én,a 2.Ilyen,csak nem rönkfából van,és a vár aljában-mint írtam-homokozó van.A csúszda 3.4 méteres.
2011. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A link: [link]
2011. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is úgy voltunk, ahogy az első válaszadóék. Férjem kitalálta, hogy majd ő megcsinálja én belelkesedtem, hogy én meg kifestem :) Aztán nekiálltunk gondolkozni. Hogy jó lenne, ha vízálló lenne. Sima felületű - ne legyenek kiálló szálkák, csavarok stb. Ja, és nyaralóba szánjuk, ami kb 300 km-re van apósoméktól, ott készült volna ugyanis a házikó. De a kocsiba ugye nem fér be :) Tehát abban maradtunk, hogyha lesz kertes házunk, akkor majd csinál fára házikót :)
2011. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a linket!
2011. ápr. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!