Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikea Sniglar összeszerelés?

Ikea Sniglar összeszerelés?

Figyelt kérdés

Akadt egy kis gondunk, rácsos kiságy, használtam vettük, használati útmutatót nem adtak, és juszt se sikerül összerakni. Még az oldalsó elemek mennek, de a vízszintes fekvőrácsot nem tudjuk hogy kell rögzíteni, egyszerűen nincs olyan lyuk hogy odacsavarozzuk a függőleges emelekhez.

Esetleg valaki tudna tanácsot adni mi benne a turpisság? Vagy ha van valakinek szerelési útmutatója és feldobná netre azt megköszönném. Google-al kerestem, nem találtam! Előre is köszi!


2011. ápr. 29. 02:03
 1/3 A kérdező kommentje:
ja igen, erről van szó: [link]
2011. ápr. 29. 02:05
 2/3 anonim ***** válasza:
A rácsot nem odacsavarozni kell, hanem a hajlított csavarokra tenni, amik az oldalrácsokat tartják össze. Vagyis mint egy pöcökre, úgy kell rátenni a rácsot, és azok teljesen stabilan tartják.
2011. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel ennek az ágynak az alja farostlemez, így odacsavarozni biztosan nem fogod tudni. Úgy kell, ahogy az előttem író mondta. Hajlított csavarra kell rárakni, de szerintem nem túl stabil ez az ágy. (A farostlemez miatt)
2011. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!