Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem nem köszönt fel a...

Csak engem nem köszönt fel a párom - a gyermekeim apja - semmilyen alkalomkor, így ma sem - anyák napján sem?

Figyelt kérdés

Mit gondoljak?

Mit gondoltok erről?


2011. máj. 1. 13:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

Anyák napján miért kéne? Nem az anyja vagy.


A többi alkalmon nem tudom mit értesz, nőnap, szülinap? Az tényleg nem túl kedves, én szóvá tenném. Szerencsére a párom nem ilyen.

2011. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Épp most vagyok magamba roskadva. Bocsi, elfelejtettem. De bezzeg reggel azt hangoztatta, hogy holnap megyek anyuhoz megköszönteni.

Soha semmi nem esett még ilyen szarul. Szabályosan fáj a szívem. Soha nem csinált még ilyet. Ezzel úgy érzem minősített, mint anyát.

2011. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
miért nem mondjátok el neki,hogy ez nektek mennyire rosszul esik..!
2011. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Szerintem anyák napján a kisfiával, aki 2,5 éves, szép gesztus lenne, ha felköszöntenének, ha megtanítaná a kisfiúnknak ezt a szép napot.

Kislányunk még picike.


Nőnapkor sem locsolt meg.

Szülinapomat sem tudja, hogy mikor van.

Karácsonykor fát sem akart venni.

Nagy csalódás ez nekem. Minden alkalomkor kifejeztem a fájdalmamat.

És azt mondja, hogy szeret. Pénz is lenne egy szál virágra, még egy csokorra is.

2011. máj. 1. 13:18
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondani mondhatja hogy szeret, érezni meg te érzed hogy nem igazán! Mondani bármit könnyű, bizonyítsa tettekkel! Az én kisfiam még csak a pocakban volt mikor a férjemtől rózsát kaptam Anyák napjára!
2011. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%

Ezekkel gondolom akkor is tisztában voltál, mikor gyereket vállaltál vele. Akkor minek...?


És a pasik tényleg csak az egyenes beszédből értenek. Mondd el neki, ha eddig nem tetted.

2011. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
És mikor még nem voltak gyerekek akkor is ezt csinálta?
2011. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi ilyen, szólni kell nekik előre hogy mikor van a szülinap, névnap, nőnap stb.. Mondjuk a férjem nem ilyen, de ha egy közeli családtagnak lesz valamilye szólni kell neki előre.

Én mindig szólok neki előre, hogy mi mikor lesz, így nincs veszekedés stb. De lehet nektek is így kellene, vagy megbeszélni vele, hogy ez neked mennyire nem esik jól. Amúgy nőnapon nem szokás locsolni!

2011. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ma engem sem köszöntött fel, de minek is, hiszen nem vagyok az anyja, majd a lányom ha olyan idős lesz felköszönt!
2011. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

háát akkor nem könnyü eset a párod..!

amíg udvarolt nem volt ilyen??


Ha a szóból nem ért,akkor mutasd meg neki ezt az oldalt a kérdéseddel,hátha akkor észbe kap,hogy ez tényleg nagyon fontos neked,és mindenki veled ért egyet.

mert ez tényleg nem normális dolog,hogy soha semmikor nem köszönt fel.

2011. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!