Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » . Ismertek olyan párt akinél...

. Ismertek olyan párt akinél a férfi cukorbeteg volt és úgy vállaltak gyermeket? Következménye?

Figyelt kérdés

A baba érdekel, hogy egészséges lett-e, bármilyen betegség volt-e észlelhető nála..meg ilyenek.

Kérlek írjatok ha hallottatok, vagy ismertek ilyen esetet, sőt saját tapasztalat még jobb volna.

Köszönöm mindenkinek.


2011. máj. 4. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim. Apukám cukorbeteg volt már jóval a születésem elött is.


semmi bajom nem lett.

2011. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaj de jó!!!

Az én párom cukra elég magas...Nem tudják stabilizálni, és ezért félek.

2011. máj. 4. 08:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Apukám tizes évei végén lett cukorbeteg. Akkor beállították nála a gyógyszert és nem volt gond.

Anyunál nem volt semmi eü panasz és nem is vártak rám sokat.

Nálam sose merült fel a cukorbetegség gyanú nem voltam nagy baba időre születtem...


és ez több mint 30 éve volt. Manapság már jobb is a helyzet.


Drukkolok!!

2011. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még nincs tervben..Csak elgondolkodtató, manapság annyi komplikációról hallani, és akkor még ez a dolog is..

Nálunk sjanos nem csak gyógyszerről van szó, hanem inzulinról, és nem tudják beállitani..

2011. máj. 4. 08:22
 5/12 anonim ***** válasza:

inzulin nála is bocs. nem tudom miért írtam gyógyszert. régen még a sok mellékhatás miatt féltek a gyógyszertől.


Kérdezzetek utánna egy genetikusnál akár Prof Czeizel nél is.

2011. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jól van, köszike.

Nem orvosi vélemyént akarok most, persze az is lesz amikor oda kerülünk, most csakis az élet tapasztalataira vagyok kiváncsi.

2011. máj. 4. 08:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Édesapám fiatalkori cukorbetegségben szenvedett.Bátyám 56 éves és nem örökölte ,neki 2 fia van 34 és 28 évesek.Egyik sem örökölte. Én 35 éves vagyok 2 gyermekem van 13 éves és 22 hónapos.Eddig szintén egyikünknél sincs probléma!
2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
HUU de jó olvasni ezeket a pozitiv sorokat!!!
2011. máj. 4. 09:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Édesapám I. típusú cukorbeteg, fiatalkorától. Édesanyám II. típusú, 50 felett jött elő neki, ill. terhességi diabétesze volt velem és a nővéremmel is. Én is és a nővérem is terhességi diabéteszesek voltunk, egyébként nem vagyunk (még) cukorbetegek. De a II. típusú, szerintem idő kérdése és "kijön rajtam".
2011. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy megosztottad velünk.

Igen sajnos már divattá vált a cukorbetegség...

2011. máj. 4. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!