Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Természetes...

Melyik a rosszabb? Természetes úton szülni, viszont akkor kitágulhatsz és talán nem lesz olyan jó a szex, vagy császárral, de akkor meg jó eséllyel ott marad egy nem túl esztétikus heg?

Figyelt kérdés

Természetesen elvi síkon érdekel a kérdés, hülyeség is lenne ez alapján választani.


Csak érdekel, a nőket mi zavarná/zavarja jobban.


2011. máj. 7. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem magától a szüléstől tágul ki a hüvely ha kitágul.A császáros hegek pedig 80% ban eltűnnek,és amugy is bikinivonal alatt az a 13cm csik nem sok vizet zavar.
2011. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hmmm.Elvi síkon :) a hüvely kitágulása zavarna jobban.Viszont már átestem a szülésen és nem így történt szerencsére.

Van már hegem és nem zavar...a köldökömön és a két petefészkemnél,úgyhogy mégegy ide-vagy oda....

2011. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a hüvely esetleges változása zavarna jobban.Meg maga a tudat is...

A császáros heg nem zavarna egyáltalán.

2011. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem is a kitágulás zavarna jobban, de már szültem, és szűkebb vagyok, mint előtte:)

Viszont csak a tágulás miatt nem választanám a császárt.

2011. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A császár a rosszabb szerintem. Nagyon csúnya nagy heg marad utána, a tágulást meg lehet ellensúlyozni intim tornával. Én mondjuk 3 gyerek után sem tágultam ki, a szex is ugyanolyan jó mint korábban.
2011. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem,alig látszik a heg.Nem zavar.
2011. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem a heg zavarna jobban!Már 2*szültem simán, és egyáltalán nem lettem tágabb, sőt a második után szerintem még jóval szűkebb lettem, mert bent is varrtak, és jól összestoppolt a doki! :)

Viszont a szülésznőm tanácsolta hogy ne szüljek gátvédelemmel, mert akkor valóban tágul a hüvely nem is kicsit, viszont ha metszenek gátat, akkor nem igazán, sőt!

2011. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két gyermeket szültem természetes úton. Mindkettő 4,5 kiló felletti volt, mégsem tágult ki a hüvelyem. A doki és a szülésznő tette a dolgát, így a férjem nem "harangozik" bennem. Amúgy is feltalálták az intimtornát, ha mégis kitágulna valamennyire :-D
2011. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy hasi mióma-műtét + 2 császár és egy lehelet vékony vonal látszik,egyáltalán nem csúnya.De nem aggódtam előtte sem emiatt.Ha lehetett volna hüvelyi szülésem,talán átsuhant volna a gondolatomban hogy nem lesz a régi,de tudom hogy a nagy többségnek,teljesen regenerálódik(a természet ezt jól kitalálta)és bizakodtam volna hogy nálam is így lesz.Ennél több agyalást ez nem ér!
2011. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!