Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a védőnő összesen egyszer...

Ha a védőnő összesen egyszer látta 2 percre a gyerekemet, akkor a jelentéseibe hogyan és miről mit ír?

Figyelt kérdés
Minden gyerekről kötelessége fejlődésmenetet vezetni - erre gondolok.
2011. máj. 7. 22:19
 1/9 kisnita ***** válasza:
90%
Jó kérdés... Nálunk is kb ez a helyzet. Már 2x is elém dugott valami papírt, hogy írjam alá... Valami teszt volt hogy fejlődik a gyerek, de össze-vissza volt x-elgetve. Pl: volt ilyen, hogy egy évesen egyedül iszik pohárból és be x-elte. Pedig nem ivott egyedül pohárból egy évesen, pár hónapja ivott úgy először, hogy csak ő fogta a poharat én nem. Meg voltak még ilyenek...
2011. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aláírni??? Én nem is láttam a törzslapját. De hogy van bátroságuk ezt megtenni?
2011. máj. 7. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem írnám alá, hozzánk mindig eljön végig kérdezi ezeket a dolgokat én válaszolok, és utánna aláírom...ez lenne a normális!
2011. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk is tisztességesen kijött a védőnő, végigkérdezte a papírt és a valóságnak megfelelően ikszelgetett. Ha pedig tudott olyat is a fiam, amit idősebb korban csinálnak a gyerekek, akkor azt hozzáírta.

Így, ahogy nálatok megy, én sem írnám alá.

2011. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm.Mik vannak.Nekem is alá kellett írni pár fejlődéses papírt.Ha a babám hagyta, akkor én is töltöttem ki.Ha nem, akkor a védőnő kérdezett, ixelt, én pedig csak aláírtam.

Szerintem a Te védőnőd vagy sablonszerűen vezeti az ilyen papírokat, vagy csak rácsap a hasára, és kitalálja.Én tuti rákérdeznék.

2011. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint alá kell ezeket a törzslapokat írni? Akkor a miénk nincs is aláírva? De még mindig nem értem, mire alapoz!
2011. máj. 9. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk (főleg az első gyereknél volt így, de most is), rendszeresen jár a védőnő, mindig megnézi a gyerekeket, kérdezget, írogat is a noteszába, de törzslapot még soha nem láttam, aláírnom meg pláne nem kellett semmit. Ami ikszelős papírt láttam, az a születésnap körüli státuszvizsgálatos volt, de aláírni azt sem kellett, csak együtt töltöttük ki.
2011. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek!

Pedig alá kellett volna íratnia, mert ha a gyermekednek mégis kialakulna később valami rendellenessége (mozgásban, beszédben stb.) akkor rögtön azt veszik elő, hogy miket tudott akkor, amikor azt megkérdezték. A másik pedig, hogy az országos statisztikákat is ezekből gyűjtik össze.

2011. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm hetente látta a gyereket, nagyon ritkán fordult elő, hogy egy-két hét kimaradt. Nálunk egy éves korig páros szerdán tanácsadás, a páratlan szerdákon családlátogatás. Itt saját szemével látja a dolgokat. A kérdéseket a státuszvizsgálaton együtt néztük át, kérdezgetett, úgy ikszelt, nem a hasára csapott. Mindhárom gyereknél így volt. Utána pedig mindig alá kellett írnom a papírt.
2011. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!