Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Vendel fiú név?

Hogy tetszik a Vendel fiú név?

Figyelt kérdés

Kisfiúnk lesz és nekünk nagyon tetszik a vezetéknévhez is jól passzol, de a legtöbb ismerősünknek sajnos nem tetszik.

Pedig olyan aranyosan lehet becézni is. :)

Vendi, Vende, Vendus, Ven, Vendó, Vin/i, Venó stb.

Ti hogy vagytok vele?

Szerintem jó, egyszerű és nem divat név.

Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni, köszönöm.


2011. máj. 20. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeintem jó választás.
2011. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kisnita ***** válasza:
100%
Magával a névvel nincs semmi bajom, de nem adnám a gyerekemnek. A becézései tényleg aranyosak. Egyébként meg ne adj az ismerősök meg az ismeretlenek véleményére, ha nektek tetszik akkor adjátok neki ezt a nevet :)
2011. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

szia


Én még eddig csak cigányoknak hallottam, hogy ez lenne a neve. De lehet, hogy magyaroknak is adják, csak nem a mi környékünkön. Ha nektek tetszik, miért ne?

2011. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Borzasztó:-((
2011. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik.
2011. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem valahogy sosem tetszett, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valakit így szólítsak. De persze ízlések és pofonok, én nem azt mondom, hogy ez nem egy normális név, csak nekem nagyon fura.
2011. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem tetszik, de ne az alapján adjatok nevet, hogy a többieknek megfeleljetek.

Ha nektek tetszik, akkor nincs probléma, adjátok nyugodtan.

Szerintem minden névnek vannak támadói és támogatói, nem csak ennek.

Sok romás név van, de speciel én erről még nem hallottam, hogy főként ők adnák, pedig egy ideig olyan nagyközségben laktam, ahol fele arányban ők laktak!

2011. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép és egyedi név, nálam listás is volt de a párom azonnal leszavazta. Az okát már említették, szerinte cigányos. :-(
2011. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Jászságban adták korábban nagyon gyakran ezt a nevet, Szent Vendel a pásztorok védőszentje.

Apai rokonságom onnan származik, így nekem több Vendel is beugrik, nekem elég tanyasi hangzású, kb mint másnak a Maris.

2011. máj. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is terítéken volt a Vendel név is.A végén ugyan Iván lett.A családban sokan le akartak beszélni róla,mert még a nagyszülőknek sem tetszett.De mi kitartottunk mellette,és Iván lett.Szerintem ti döntsétek el hogy mi legyen a gyerkőc neve!
2011. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!