Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vennétek inkább lakást a...

Hol vennétek inkább lakást a 10emeleten vagy a 6 on? Mert a 6 tol kicsit tartok hogy ne e hupognak nagyon fölöttünk és akkor az 5 honapos babám nem tudna nyugodtan aludni napközben, de a a 6on levö olcsobb és picivel kevesebbet kéne rá költeni,

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a tesom a 10diken lakik,hat nyaron olyan a lakas mint a kazanhaz mert tuzi a tetot a nap..ha meg nappal van mocorgas attol meg tud aludni a babad..
2009. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Legfelső szinten ne vegyetek lakást, mert tényleg egy szauna nyáron.

Függ a szomszédoktól is, mi is bérházakban lakunk, de nincs probléma a felettünk lakóval.

2009. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! mi 2évvel ezelöttig a legfelsőn laktunk,és tényleg kazánház volt,mert mindenhonnan sütötte a nap.Télen meg pár fokkal kevesebb volt,mert ott fordul meg a fűtés és fentről semmi nem fűt.

Most az 5.-en lakunk és 28.hetes vagyok,itt csak egyetlen bajom van,hogy van fölöttünk egy kölyök aki amikor a szülők nincsenek otthon előszerettettel hallgatja a tuctuc zenét maximumom.De most mi baj lehet,felmegyek és leüvöltöm,azután semmi nem fog zavarni :):D

2009. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen úgy van, ahogy az előttem szólók írják. Legfelső emelet nyáron meleg, télen hideg. Ha valami nincs rendben a tetővel, még be is ázhat, nem egy ismerősöm járt így. A dübörgés meg felfele is hallatszik, mi a 9. emeleten lakunk, de nálunk is volt, hogy lentebb a kissrác dübörögtette a zenét és simán felhallatszott. A babámat nem zavarja. Pedig minden napra jut valami, egyik nap fúrnak, másik nap zenét hallgatnak, aztán kopognak... stb. Sajnos ez a társasház átka! Ha születésétől hozzá van szokva, neki fel sem fog tűnni!
2009. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a földszinten lakunk. Szerintem a lakásban csak engem idegesít hogy fölöttünk dübörög a 3 gyerek, a fiam ettől még úgy alszik mint a tej. Hidd el, a babák alvását ez nem zavarja. Különben mindenki a tetőn lakna. El lehet viselni. Szerintem engem is csak azért zavar a dübörgés, mert szinte arra hegyezem a fülem, hogy mit művelnek megint. Én sokáig azt hittem, hogy az én fiam rossz alvó, mert még mosogatni se tudtam, amíg aludt, aztán egyszer csak rájöttem, hogy pont az a baj, hogy túl nagy csendben altatom. Már el voltam keseredve, hogy sose hívhatok barátokat estére , mert nem lehet még beszélgetni se. Aztán egyszer megtörtént, hogy betettem az ágyába, de tudtam, hogy hamarosan feljön anyukám, nem akartam, hogy azt lássa, hogy áll az edénykupac a mosogatóban, ezért elkezdtem mosogatni, de a fiamnál nyitva volt az ajtó, csak hát láttam már rajta, hogy álmos, de egyáltalán nem reménykedtem benne, hogy elalszik, sőt, aztán 1 perc sírás után elkezdte hallgatni mit csinálok, és mire elmosogattam, mélyen aludt :) Azóta már azt is lazán megcsinálom (és így tényleg nem ébred fel a zajokra), hogy felhívom a barátaimat este, miután megjöttek, fél óra múlva gyereket be az ágyba, nyitva hagyom nála az ajtót és megállok az előszobában, míg a többiek bent vannak a szobában és onnan beszélgetek velük, nem éppen halkan. Ja, közben zene is megy. És így alszik el kb 5 perc alatt, attól kezdve akár milyen hangosan vihogunk, nem ébred fel (persze már csukva van azért az ajtaja). Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy minden csak attól függ, mihez szokik hozzá. Az ilyen apró neszekre meg amúgy se ébred fel.
2009. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne a 10.en.Én laktam ott is,meg a hatodikon is,mindenképp a 6.a jobb!És ha szerencséd van lehet hogy tudni sem fox a felettetek lakókról.
2009. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 8.-on lakom és fölöttünk lakik egy kb 4 éves gyerek. Szinte nem is hallom őket soha. Kivételes esetekben lehet zavaró a fölötted lakó, ha normálisan éli a mindennapjait egyáltalán nem zavar. A 10.-től mindenképpen jobb, a már fentebb leírtak miatt. Nem jók a legfelső lakások.
2009. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!