Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15-36 kg-ig gyerekülés kérdés?...

15-36 kg-ig gyerekülés kérdés? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Milyen gyerekülésetek van ebben a kategóriában?És ha a pénz nem lenne akadály,milyet választanál?

Lassan eljutunk oda,hogy választani kell ülést,viszont nincs rá 50 ezrünk jelenleg.Ezért kíváncsi vagyok,hogy ti milyent választottatok.

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 24. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt irtad a pénz nem akadály , utána meg hogy nincs 50ezretek. Na figyi, mindenképp olyat vegyetek ami tesztgyőztes, és nem Nania legolcsóbbat:)

Nekünk jelenleg a kocsiban maxi cosi priorix van az egyiknek , ez 9-18kg-ig van, a másik meg concord. Brendonban vettük, tesztgyőztes, most volt akciós 39rő29re, de asszem már vége az akciónak.

Olyat érdemes venni ami enyhén dönthető, mint a 9-18asok,karfás, esetleg pohártartós. Ezek nagyon jók. Fontos, hogy az anyag amiből van ne ilyen hajlós műanyag legyen, hanem vastagabb. Nekünk egyébként sok fajta volt már, de a legjobban a maxi cosi vált be, az 49volt 3 éve, de sajna 18-36osban nem találtunk, ezért vettük a concordot.

a lényeg, bárhogy döntetek, csak tesztgyőztes cuccot szabad megvenni. Van 7-8 ezerért is, de nem olyan jók,sőt. Nekünk ugy van, hogy az én kocsimban vannak a jók, ugyis én viszem minden nap őket, a férjemébe meg állandóan át kellett pakolgatni és meguntuk év bement a boltba év vette ezt a nania-t 7ezerért. Na hát arra jó, hogy néha ő hozza haza, de a gyerek hosszu uton nem szereti, kényelmetlen. Elmentünk állatkertbe és egész uton azt mondta, hogy naya kocsijából az ülést akarja:) ugyhogy szerintem ha 30-at rá tudtok szánni akkor concord.

2011. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Kérdezö azt irta, Kedves Elsö, hogy " és HA a pénz NEM lenne akadály..."
2011. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első Válaszoló!És az igazítást is köszönöm kedves Második.Valóban nekünk nincs 50 ezrünk,ezért kérdeztem,hogy milyen van Nektek,és milyet vennél,ha megtehetnéd.Nagyon olcsót mi sem néztünk,mert a 9-18-as kategóriában már lett annyi tapasztalatunk,hogy az olcsó nem olyan kényelmes.Akkor Besafe-et vettünk,mert abban érezte jól magát a lányom,és azt lehetett normálisan bekötni az autónkba.

Valószínű,hogy most is elmegyünk bababoltokba kipróbálni az üléseket,csak addig a tapasztalatokra vagyok kíváncsi,hogy melyik az,ami megéri az árát(és jó is),és melyik az,amit felejtsünk el.

Bocsi,hogy hosszú lett.:-)

2011. máj. 24. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Nővéremék esküsznek a Maxi Cosi Rodi-ra. 2 gyerkőcük van, nagyon szeretik, bár elég drága!

Nekünk most Concord van, Ultimax 0-18-ig, ha kinővi, akkor is Concordot fogunk venni!

2011. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, itt nagyon leszólták a Nania-t. Nézd meg melyik cég gyártja, még milyen márkákat gyárt... Megveheted ugyanazt az ülést mégegyszer annyiért is, más köntösben. A huzaton spórolnak, nem a műanyagon meg a hungarocellen! A német autóklub ADAC - egyoldalú - töréstesztjén kívül más is létezik, lsd

[link]

(gov.uk kiterjesztést ugye nem kell bemutatni, nem .com, azaz nem kereskedelmi...)

A Nania 9-36kg kategoriában simán veri a Mamas&Papas(Peg Perego)-t!!!

Nekem van egy Nania Beline sp plus 9-36 és egy Touragoo Moon 9-25. Mindkettő nagyon jó, és 25.000 alatt voltak újonnan (mint mondtam, egyedül a huzat nem I.o).

Ha lenne pénzem, lehet Römert, Recaro-t vennét 100-ért, nem tudom...

De használtan ezeréves "fáradt" ülést, ami nem biztos h egy sima borulást is kibírna akár, biztos nem, akárhogyan is hívják! Az ülések ugyanis 5-6 év után "lejárnak", bizony, van olyan ülés, amin a lejárati dátum is fel van tüntetve!!! Hogy ez üzletpolitika-e avagy tényleg az csak ennyit vállalnak a felhasznált anyagokra, hát azt én inkább nem élesben szeretném megtudni!

2011. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk römerünk van, egyenlőre 9-18as. Ez elég fontos időszak egy kicsinél, az én manóm 7 hónaposan került bele, és remélem jó sokáig, legalább 3-éves koráig jó lesz, itt érdemes drágább ülést venni.

Az utolsó válaszolóval egyetértek abban, hogy régi, (használt), de jó nevű ülést nem vennék! Inkább egy Touragoo, valóban, vagy egy Nania, de új legyen!

A lényeg ezekben is benne van. Gondoljunk csak bele, ez már az a kategória, amikor már hivatalosan elég lenne egy ülésmagasító is...

Én a köztes megoldást javaslom, új, több kényelmi funkcióval ellátott ülést vennék (pl: pohártartó)

Esetleg Graco, de a Touragoo is nagyon jó, megbízható márka!

De nagy márkát is találsz elérhető áron, ha keresgélsz!

Pl

[link]

Remélem nem zagyváltam össze az egész mondandómat!

Sok sikert a választáshoz!

2011. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és a linkeket is!!
2011. máj. 26. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:

En a cybex ulesekre adom le a voksomat. Tobb kategoriaban is ezt valasztottuk vegul, mert tobb gyerek is van kulonbozo eletkorral.

Abban a kategoriaban amit te keresel nekunk solution x-fix van. Nem keveset jartunk utana mielott vasaroltuk, mert a legjobbat akartuk, az ar nem volt maximalizalva, viszont olyat akartam venni, aminek az ar/ertek aranya a megfelelo. Ertsd: ha ez egy 70 ezer forintosra lett volna igaz leginkabb, akkor raaldozok annyit, ha egy 30 ezer forintosra, akkor annyiert veszem. Vegul ez (akkor) olyan 45 korul volt.

Errol van szo:

[link]


Ez isofixes, nalunk ez fontos volt, de ha nem isofixes a kocsitok, akkor van sima valtozat is, az olcsobb is, amugy meg szinten tok jo. en azert akartam isofixet, mert van a kocsiban, akkor pedig mar elek a lehetoseggel.

[link]

2011. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt a jo link az x-fixrol.

[link]


amugy erdemes szetnezni, mert ugy latom, hogy bizonyos szinekben 5-6 ezer forinttal learaztak.

Mondjuk ez nekem nem lenne gond, mert OK, hogy jobban tetszett anno is az aranybarna/csokibarna kombinacio, de siman megvennem a sargat is, ha az 6ezerrel olcsobb lenne csak a szine miatt...

2011. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!