Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Van olyan tettkód...

Anyukák! Van olyan tettkód amit a gyereked miatt csináltattál? Ha nincs akkor tetszik ha valaki ilyet csinál?

Figyelt kérdés
Csak egy kezdőbetű vagy a teljes név vagy akár egy kép.
2011. jún. 2. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha szép a tetoválás, akkor tetszik.

Nekem is lesz majd valami, ami a gyerekeimmel kapcsolatos, csak még nem tudtam megcsináltatni,mert terhes voltam, szoptattam, terhes voltam, szoptatok...

Amúgy is vannak rajtam tetoválások, ez is el fog férni.

2011. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Szia nekem a tarkómon van a japán horoszkóp szerinti jelük.Legfölül az enyém,alatta a nagyobbik lányomé,alatta a kicsié.
2011. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik:)

Ugyan rengeteg tetkòm van, de szeretnék egyet a lányom nevével.

Most szombaton varr a barátnöm. Valami motívum és benne, hogy Aisha.

Ez azért nem olyan, mintha valaki a párja nevét tetováltatja. Mert vele lehet nem lesz mindig együtt, de a gyereke örökre a gyereke marad :)

2011. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még nincs, mert én is zsinórban szültem-szoptattam-szültem-szoptatok.

Már rég megrajzoltam hogy mit szertnék, egy tribal sárkány lesz, egyenlőre három fejjel (de később még kiegészíthető, direkt így csináltam meg). Mostmár csak a helye kérdéses... :-)

2011. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A lányom Lilien és egy ilyen L betű van a csuklómra tetoválva.:)

[link]

2011. jún. 2. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
én is tervezem, nekem is van már egy méretes tetkóm. most épp terhes vagyok a tesóval, de szülés-szoptatás után szeretnék. addig meg gondolkodom mi legyen..:)
2011. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Mármint van tetoválásom, de azt pusztán magam miatt csináltattam. Majd szeretnék egyet, egy díszes K betűt, ez a fiam nevének kezdőbetűje, de még nem tudom, hova és mikor, meg amúgy a legtöbb tetoválószalonban ilyen pici tetkót meg sem csinálnak, csak ha még ez mellett valami mást is csináltatok, akkor lehet szó róla, hogy ezt a kicsit is felvarratom. Nekem ez így jó is lenne, de erre meg sajnos nincs pénzem, és jó darabig nem is lesz. Tekintve, hogy a válltól könyékig tartó tetoválásom 30 ezer volt, hát sajnos ez nem egy olcsó mulatság.
2011. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb gyerekkorom óta szeretnék tetoválást, azóta sincs. :-)

MIndig elakadtam ott, hogy egyáltalán MIT meg hogy hova. Ugyanakkor a mai napig benne van, hogy kéne (csak valami szolídabbat) és igen, elgondolkoztam rajta, hogy valamit, ami a kisfiammal kapcsolatos. Bár állítólag elcsépelt, de nekem nagyon tetszik a pillangó, mint olyan és nem csak tetoválásban. Két dolgon szoktam gondolkozni: egy pillangó (valami lilás árnyalatban), mely engem jelképez és anya mivoltomat. Második verzió: lilás pillangó (én) alatta/mellette egy kisebb méretű kékes (kisfiam). Ha ezt megcsináltatnám, akkor persze következő gyerekemet is feltetováltatnám, csak ő még kisebb pillangó lenne... Aztán lehet, hogy maradok az elméletnél. :-)

2011. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!