Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Augusztusra vagyok kiírva,...

Augusztusra vagyok kiírva, szeptembertől szeretnék valamit tanulni. De?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan működik a dolog.

Nekem nincsen szakmám, 2 szakos diplomám van + a szakirány.

De szeretnék valami szakmát is tenni. Már csak azért is, hogy ne legyek elveszve. De az egyik honlapon olvastam, hogy az órák péntekenként 14-19-ig vannak megtartva. Ezek mennyire kötelezők? Mert most így előre nem tudhatom, hogy az egy hónapos csemetémet otthon tudom-e hagyni az apjával.


2011. jún. 6. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed magaddal a gyerkőcöt, akkor elég nehéz megoldani. Ha meg elviszed, akkor legalább egyszer szoptatnod és pelusoznod kell... Sajnos ezek a tanfolyamok ilyenek, nem kisbabás anyukákra van szabva. Viszont nézz utána, lehet, hogy amit tanulni akarsz, ott is meg lehet tenni, hogy csak a vizsgaközpontba jelentkezel be vizsgázni, a felkészülést egyedül végzed (mint az elo-nál, ott is "csak" anyagot kapsz, ha szeretnél vizsgázni, akkor pluszban kell fizetni).
2011. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az elon én is gondolkodtam, de

"Az elméleti képzés 16 hónap, az OKJ-s képzés 2 hónap, összesen 8 alkalomból (64 órából) áll.


Mikor?


A konzultációsorozatra hetente, szombati napokon, egyenként 8 órás időtartammal kerül sor."

Ezzel ugyanaz a gond ami a péntek délutánival.

Ha itt akarok OKJ képzést megszerezni, akkor szombatonként utazzak 250 km és arra az egész napom rámegy.

2011. jún. 6. 08:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezek a tanfolyamok nem kismama-barát dolgok... Keresztféléves nem indul arrafelé??? Akkor januárban vagy februárban kezdenél, akkor már a pici sem egy hónapos lenne.
2011. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!