Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tettetek szüles utan a...

Mit tettetek szüles utan a rosszkedv ellen, hogyan lehet kilabalni belöle?

Figyelt kérdés
Szüles utan rajtam maradt jo par kilo,es egyszerüen az utcara sincs kedvem kimenni,olyan csunyanak erzem magam.a paromtol kapok bokokat,de en gondolom,csak kedveskedni akar,nem gondolja komolyan...ket gyönyörü fiam van,a pici 2honapos.mindig itthon vagyok....logatom az orrom,egyszerüen ha kedvem van kimozdulni velük,valami akkor is ithon tart.a picit kitolom az udvarra,es megoldva a levegöztetes...nemis ertem magam.ingerült,vagy ideges nem vagyok...csak kedvetlen.volt mar valaki hasonloan,ha igen,mi segitett?Köszi a valaszokat elöre is!
2011. jún. 21. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Be kell fejezni az orr lógatást.Ki kell mozdulni otthonról és eröltetni a jó kedvet,kitartás egy idő után átáll az agyad a pozitív gondolatokra.A negatív dolgokat pedig mindig el kell hessegetni.

Keresd azt hogy kinek szerezhetsz örömet.

Reggel mikor felkelsz mindig gondold végig miért lehetsz hálás,és ugyanezt tedd este is.

Sok erőt és kitartást.


4 gyerekes Anyuka

2011. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam csak a kimozdulás segített,akár gyerekkel akár gyerek nélkül.

Az,hogy szülés után hogy néztem ki egyáltalán nem érdekelt,mert hát hisz előtte szültem.


És nem is kell messzire sem menni,a szimpla friss levegő és a napfény is csodákra képes - hidd el nem mondanám ha nem tapasztaltam volna!!!!


Aztán engem feldobott néha egy gey szabad félóra-óra,amikor a férjem babázott,és én bevonulhattam a fürdőszobába egy kád meleg vízbe lazítani,és elolvasni két újságot.


Én az első hat hétben mondjuk nem nagyon mentem sehova és nem is igazán fogadtam látogatókat (ez az egy dolog amit teljes szigorral betartottam!!),de utána kinyílt a világ!!


Meg mondjuk én imádtam babázni,az elején még olyan könnyű volt minden. Evett,aludt nézelődött a lányom,amikro aludt sütögetni kezdtem. Életem legjobb süteményeit sütöttem abban az időszakban!


Aztán átrendeztem a nappalit az első fél évben legalább 3x. Egyszerűen feldobott a változatosság. Elég sok időt töltöttem otthon,biztos ez az oka,de sokszor egyszerűen untam. Na jó,mondjuk nem volt egy nagy nappali,de elment vele az idő rendesen.


Persze,most ezeket könnyen írom,hisz nekem első baba volt.

Ha van nagyon gyerek is akkor nem ilyen egyszerű gondolom.


Nem vagyunk egyformák,neked kellene érezned,hogy mi az ami feldobna egy kicsit,és komolyan mondom,fontos hogy szánj rá időt. A párod biztosan segít majd ebben.

2011. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok .köszönöm.igyekezni fogok,mert erzem ez nem maradhat igy.amugy alapbol vidam termeszeü vagyok,azzal nincsen gond...csak most ez igy alakult,de akarom hogy jobb legyen.csak olyan nehez.ma ugy döntöttem elkezdek tornazni is,hatha az is tesz majd egy kicsit a jobb kedvhez. :)
2011. jún. 21. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
most lehet kinevettek,de rajtam is volt pár kiló plusz és mikor a babucimmal elkezdtünk sétálni,csavarogni,azóta tűnnek a kgék.pedig babakocsiba tolom.
2011. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Menj!!!Sétálj, beszélgess, nevess, hallgass jó zenéket a rádióban, vagy CD-n, vagy ahogyan föntebb is írták: házimunka!Nagyon leköt, nincs időd unatkozni, és utána hatalmas sikerélmény, amikor látod a gyönyörű rendet, vagy épp az új nappalit, esetleg apának fini sütiket. Mondjuk hála Istennek, én terhességem első percétől a világ legboldogabb emberének érzem magam, de mégis gyakran sétálunk a 8 hónapos kislányommal, sokat beszélgetünk, van úgy, hogy csak egy néni csodálja meg a kiscsajt, és beszélünk pár szót, van hogy babás barátnőmmel futok össze az utcán,vele többet beszélgetek. Tényleg az a lényeg, hogy találd meg az "apró örömöket", amik sokszor nem is olyan aprók! Én sokszor még a mai napig is elsírom magam, amikor nézem az alvó kisbabámat, és eszembe jut az egyik ismerősöm-sőt, sajna 2 is van ilyen-akik évek óta küzdenek, már mindent kipróbáltak, és sajnos nem jön össze a baba:( Most is megköszönöm, hogy a világ egyik legboldogabb embere lehetek! Pedig a hiteltörlesztés nekünk is több mint duplája lett, nyaralás sincs idén, a gyedem elképesztően alacsony... De van egy gyönyörű, egészséges kislányom! Kívánom Neked, hogy lásd meg mindenben a szépet, jót, és ha a párod azt mondja szép vagy, HIDD EL NEKI! Sok sikert kívánok Neked!
2011. jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tudtam semmit tenni ellene. Elmúlik magától 1-2 hét az egész.
2011. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Torna, és a táplálkozás megreformálása.
2011. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!Tenyleg a sarkamra kell hogy alljak!köszi..köszi!
2011. jún. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!