Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan Anyuka, akinek...

Van itt olyan Anyuka, akinek a férje NEM az a "tipikus férfi"?

Figyelt kérdés
Kifejezetten arra gondolok,hogy szex terén NEM "tipikus pasi".Tehát mondjuk nincs megőrülve a szexért,nem jut eszébe max 1-2 hetente 1x.Elvan szex nélkül és nem mindig ezen jár az esze.Van valakinek ilyen férje,párja?
2011. jún. 24. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Hála Istennek az én férjem meg van őrülve a szexért, én is ilyen vagyok :))

El sem tudnám képzelni milyen lenne, ha csak heti 1-2 alkalommal szeretkeznénk és nem naponta.

Rossz lehet.

2011. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Niktoon ***** válasza:
50%

Az én férjem is állandóan álló "micsodával" kerget :)

De a sógornőm állandóan panaszkodik a vőlegényére, hogy havonta csak 1-2 alkalommal vannak együtt, mert a pasi nem kívánja a szexet.

2011. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor az én páromat össze lehetne kötni a sógornőd párjával, utolsó hozzászóló. :-(( Én akár naponta kibírnám, párom nem olyan aktív, de amióta terhes vagyok, jó, ha kéthetente 1x "eszébe jutok"... Amúgy szokott pl simogatni, de a terhességem előtt is max hetente 1x-2x voltunk együtt, azt is néha úgy kellett "kisírnom".. bele sem merek gondolni, mi lesz a szülés után, biztos ráfogja majd, hogy lefoglal engem a gyerek és hogy ne legyek már annyira izé.. :-))


36 hkm

2011. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem pont nem tipikus férfi. Sokat dolgozik estére nagyon fáradt, elég stresszes is és nem tudom mindig kiharcolni a szexet. Átlagosan heti 1-2 alkalommal vagyunk együtt. Igaz én igényelném akár minden nap de teljesen megértem . Így fogadtam el őt.Valahogy mindig ráveszem azért egy kis játszadozásra.
2011. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a szerencse, hogy a mi igényeink abszolút egyeznek a férjemmel. 15 éves házasok vagyunk, heti egyszer, néha kétszer vagyunk együtt. Az elmúlt fél évben egyszer fordult elő, hogy egyik héten háromszor együtt voltunk. Mindkettőnknek így jó, a három gyerek és a rengeteg munka mellett ez szerintem átlagosnak mondható.
2011. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak heti 1-2 van,elég rosszul viselem,mert a párom alapjában véve nem ilyen tipus. Szerintem nálunk ez már a vég.
2011. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért tettem fel a kérdést,mert azt hittem,hogy csak az én férjem ilyen az egész bolygón!Tudni kell ,hogy az én "étvágyam" mindig is nagyobb volt az övénél.Én egyszerűen imádom a szexet.Ő meg elvan 2 hetente eggyel.És ez mindig is így volt.Van egy 1 éves lányunk,és valahogy most kezdem érezni,hogy többre vágynék.Pedig nem fiatal kapcsolat,mert 14 éve vagyunk együtt.De egyszerűen nem kívánja,szó szerint ki kell könyörögnöm.Bár már abba is beleuntam,így inkább kivárom a 2 hetet.Olyan rossz ez,mert egyébként meg minden másban tökéletes a kapcsolatunk.
2011. jún. 24. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Baratnom ferje is ilyen. Havi max 3 alkalom.

Mar voltak pszichologusnal mert baratnom elrangatta de semmi nem javult mert a pasi egyszeruen ilyen, nincs tobbre igenye. Mielott osszehazasodtak se volt sokkal tobb.

Bezzeg az en ferjem, nalunk minden nap van szex. Egyik nap azt mondta nekem: hogy ha mindennap itthon lennek naponta 3-4 -szer is szeretkeznenk:)

2011. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!