Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egészségtelenek azok a bébiéte...

Egészségtelenek azok a bébiételek, amik cukrot tartalmaznak? Hány hónapos kortól fogyaszthat cukrot?

Figyelt kérdés
A HIPP-re rá van írva, hogy cukrot nem tartalmaz, a Hamé viszont "édesített". Szerintetek az édesített étel gondot okozhat?
2011. júl. 6. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Manapság már minden egészségtelen ami nem bio....Én adok a babámnak cukrozottat is, semmi baja, én is azon nőttem fel, és semmi bajom.Cukorbeteg nem a cukortól lesz valaki.Nem kell túlzásba vinni a dolgot, mindent csak mértékkel szerintem.

Egyébként fogalmam sincs miért ellenzik annyira, nem is nagyon érdekel, de a bébi kaják nagyon ellenőrizve vannak, és ha tényleg annyira káros lenne, akkor nem hiszem, hogy tennének bele..

Meg nem hiszek benne, hogy a gyereket agyon kell óvni, mert később ő issza meg levét, mert semmihez sem szokik, hozzá, és szív szerencsétlen.(agyon fertőtlenítés, cukrozatlan kaja, bio kaja)

Hallottam, hogy valaki csak bio cuccokat adott a gyereknek, most meg nem győz 2 hetente orvoshoz rohangálni a gyerekkel!!!

2011. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Azért cukrozzák,mert a babák szeretik az édes ízeket,tehát az édes,cukrozott bébiétel jobban fog ízleni nekik.Vagyis azt fogja jobban szeretni.A "beetetés" már kisbabakorban elkezdődik.:(
2011. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én már pici korában is raktam cukrot a kislányom teájába,hacsak magamból indulok ki én se innám meg cukor nélkül a teát,most 15 hónapos és most is megcukrozom neki ami olyan.Semmi baja nem lesz,szerintem hülyeség hogy nem lehet megcukrozni a baba ételeit.Persze ezt mindenki saját maga dönti el.
2011. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kecskeméti is édesített,én adtam ezekből a kisfiamnak,de már csak azt kapja amit én csinálok,semmit nem cukrozok neki,ha édesíteni akarom neki a gyümölcsöt akkor banánt adok hozzá.
2011. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Megnyugodtam! Köszönöm!
2011. júl. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!