Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 éves kiskamasz használhat...

11 éves kiskamasz használhat izzadásgátló szereket?

Figyelt kérdés

Nagyon izzadékony a fiam, gondolom a hormonális változás miatt és kellemetlen számára!

Esetleg természetes módszer is érdekel, ami hatékony!


2011. júl. 11. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne? Dezodor! De ha izgul az erős illatok miatt, akkor:


Exodor nevű izzadásgátló (magyar termék) teljesen illatmentes, így biztosan nem fogják cikizni a dezodor erős illata miatt. A legizzadékonyabb területekre kell fújni, reggel, és egész nap hat (legalábbis nekem).


Régen Azúrban árulták, nemrég egy bioboltban vettem. (West End földszintjén, de gondolom máshol is lehet, az a bolt elég kicsi, mégis volt nekik)

2011. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
használhat, de próbáljon olyan szereket, amik természetesek, szóval, annál jobb, főleg egy 11 évesnek..
2011. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az exodort nem kell/nem szabad használni minden nap, én úgy tudom, heti 1* kell/szabad
2011. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Attól nem félek, hogy cikizni fogják, hiszen a pacsulitól áradnak a 10 évesek is a suliban!

A káros hatása miatt kérdeztem, de megnézem majd a patikában a természetes termékeket is!

Szóval, akkor veszek valamit holnap!

2011. júl. 11. 21:31
 5/9 ava87 ***** válasza:
Miért ne használhatna? Ha már úgy izzad, hogy annak szaga is van, tehát nem úgy, mint a pici gyerekek, akkor persze, sőt, ajánlatos is, hiszen különben testszagú lesz. Pont akkortól kezdve lehet használni, amikortól szükséges.
2011. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ok!!

Köszönöm!

2011. júl. 11. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj olyat vásárolni, ami szellőzni engedi a bőrét! Az aloe-verás termékek közt van kevésbé illatos, teljesen természetes, Ph semleges termék. Ha ilyesmit veszel, továbbra is nedves lesz a hónalja, de nem fedi le a pólusokat és nem alakul ki a későbbiekben a nyirok gümő. Sokszor azt sem tudjuk elképzelni mi bajunk lehet.. -hát ez. Ki kell próbálni. Teljesen veszélytelen. Szerintem ideális is. (Leírnám, de nem tudom fejből a nevét, majd utána nézek, ha érdekel)
2011. júl. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy használhat. teljesen normális,elkezdett kamaszodni. A lényeg,hogy aluminium mentes dezodort használjon,az már mindegy,hogy illatositott e,ha nem érzékeny a bőre.
2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Használjon nyugodtan, sőt, ő is jobban érzi majd magát tőle.

Ha érzékeny a bőre, akkor nagyon ajánlom a Vichy illatmentes dezodorát. Én ennél jobb izzadásgátlót nem ismerek, és ember nincs, aki erre allergiás lenne.

2011. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!