Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresek egy kérdést! (? )...

Keresek egy kérdést! (? ) Tegnap este 22:00 körül írta ki egy lány, kérdezte, hogy hány hetesnek néz ki a pocakja, fiút vagy lányt jósolunk-e neki illetve, hogy Ő maga hány éves, mert mindenki 15-nek nézi! Csatolt 4 képet is.

Figyelt kérdés
Válaszoltunk többen rá,de aztán még este hirtelen eltűnt a kérdés. Kérdésem az, hogy miért?Nem találom sehol! :(
2011. júl. 14. 13:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet később ki kell emelnem a kérdést,hátha a lány magára ismer és újra kiírja, így dátum szerint 13-i estéről van szó!
2011. júl. 14. 13:54
 2/11 anonim ***** válasza:

"Valaszoltunk tobben ra".

Ha jol ertem akkor te is valaszoltal a kerdesre. Ha igy van akkor bal oldalt ahol a menu van kattints ra a "Megvalaszoltjaid" menupontra es ott lesznek azok a kerdesek amikre valaszoltal. Ha itt nem talalod akkor toroltek a kerdest valami miatt.

Ha nem valaszoltal a kerdesre akkor bocsi, en ertettem felre.

2011. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem értetted félre, Én is válaszoltam rá. Épp ez az , hogy a "Megválaszoltjaim" között sem találom és visszaolvasva a kérdéseket sem. :(


Lehet azért törölték, mert látszott a lány arca? Más kivetnivalót nem találok/találtam benne.

(Rendesen fel volt öltözve is a lány, csak a pocakja látszódott ki!)Szóval nem értem!!!!!

2011. júl. 14. 14:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha túl fiatalnak látszódott a lány, akkor bizos valaki nagyokos beszólt neki (vagy többen is támadták, mint ahogy egyes kérdéseknél sajnos lenni szokott), így biztos törölték inkább a moderátorok a kérdést mielőtt még nagyobb vita lett volna.
2011. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is kerestem ezt a kérdést. már tegnap este sem találtam :S
2011. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb. 20-30 percig lehetett kint a kérdés. Ameddig Én láttam mindenki dicsérte, hogy milyen csini kismami, meg a kérdésre válaszoltak. Tényleg addig semmi bántót nem találtam!
2011. júl. 14. 14:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Most már az összes ilyen tippelős kérdést törlik a moderátorok, ezért nem találod.
2011. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 14. 14:54
 9/11 ava87 ***** válasza:
Jaj, arra a kérdésre én is válaszoltam. Mondjuk szó mi szó, ez a tippelősdi nekem sem jött be, nem ez az oldal célja, nade mindegy. Viszont arra nagyon kíváncsi lettem volna, hogy hány éves volt a kérdező, mert tényleg nagyon fiatalnak látszott, viszont a kérdéséből arra következtettem, hogy annyira azért nem fiatal, mint amennyinek kinéz.
2011. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!