Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császárral szült anyukák!...

Császárral szült anyukák! Hasizom gyakorlatokkal sikerült lapossabbá tenni a hasatokat? Ha igen hány hét/hónap alatt?

Figyelt kérdés
ui: légyszi olyan ne írjon akinek már akkor is lapos volt a hasa,amikor hazament a kórházból. (mert megesz a sárga irigység)
2011. júl. 19. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked előtte „lapos” hasad volt? Nyilván ettől is függ, mennyi időre van szükséged, hogy az izmaid alapból mennyire voltak karbantartva.

Nekem előtte az volt, utána, hát, nem annyira :), de buzgó voltam, és naponta szépen tornáztam, míg a gyerkőc aludt, így pár hónap alatt viszonylag helyreállt.

De sajnos azt nem mondanám, hogy olyan, mint régen. Azonban ez szerintem nem függ a császártól, a terhesség alatt nyúlnak meg az izmok (és nálam a köldököm sem olyan már, mint volt). De azért nem panaszkodom (inkább a fenekemmel vannak gondjaim mostanság az ülőmunka miatt :).

Szóval hajrá!

2011. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egyszer nekem is az volt,de ez már a 2.szülésem volt és már eleve nem indultam lapos hassal.most 2hónapos a babám és nagyon zavar,hogy még mindig van hasam.szerencsére nem nagy,-de engem zavar. és kiváncsi voltam a tapasztalatokra,hogy kinek hogy sikerült elérnie..!

de nem igazán írt senki rajtad kívül!

na,mindegy!

azért köszi!


megpróbálom minél előbb rávenni magam egy kis tornára.

2011. júl. 19. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!