Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A háztartási alkalmazott...

A háztartási alkalmazott beszélgessen, vagy tegye a dolgát? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Végre van egy kis segítségem a háztartásban. Igen ám, de a férjem rendszeresen beszélgetést kezdeményez vele. Közben ketyeg az óra és fogy a nem kevés óradíj. Mikor kértem, hogy ne tartsa fenn, az volt a válasza, hogy ő fizeti. A munka viszont - amire kérem - közben áll.
2011. júl. 21. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha a férjednek ennyi pénze van...

Ráadásul még csinos is?

Bocs..., de rögtön az jutott az eszembe, hogy legközelebb idősebb nénit kell keresni.

2011. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Osztom az első véleményét. Ez nagyon úgy fest, hogy a férjednek imponál a nő és inkább fizet, csak hogy beszélgethessen ismerkedhessen vele.
2011. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok nyugdíjas néni vállal takarítást, ráadásul nem is drágán, ha bizalmatlan vagy, váltsatok bátran :)
2011. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Húha, a férjed keményen csajozik. Valószínűleg csak azért fizeti, hogy flörtölhessen vele. Le kellene a hölgyikét cserélni egy nagymama korúra.


Amúgy nem értem én ezt, tudom, hogy egyénfüggő, de nekem a terhességem 9. hónapjában sem volt szükségem segítségre, mindent meg tudtam csinálni egyedül is. + a férjem is segített amikor hazajött a munkából.

2011. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó! Betegség miatt kell a segítség és nem azért mert játszom a nagyságos asszonyt.

Nem, a nő/k nem csinosabbak nálam, nem is fatalabbak. A férjem MLM-ezik és mindenkiben a potenciális belépőt látja. Egyébként a férjem egy aranyos ember, de az MLM érdekében mindenre képes.

2011. júl. 21. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

15:09-es vagyok.


Bocsánat, nem is fordult meg a fejemben, hogy betegség miatt kell neked a segítség :(


Az általad most leírtak alapján viszont akkor Neked van igazad (hogy a fő kérdésre válaszoljak).


Még egyszer elnézést.

2011. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha így ráér a férjed takarítson ő. Ha pedig a munka miatt beszélget, az több pénzt hoz a konyhára, akkor ne zavarjon. De az biztos, hogy én valami nénit kérdnék fel segíteni, azzal úgye pletyizne.

De lehet hogy a sok beszéddel új ügyfelet szerez és javába visszakapjátok a takarítás árát.

2011. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Nézd meg a Schwarzi kinek csinált gyereket?

Hát.. És általában a feleségeknél rondább és idősebb nőket szokták választani a férfiak. Én is inkább ezt gondolom. Mert ha MLM ügyfélnek tekintené az illetőt, miért nem hívja meg egy külön beszélgetésre, kávéval munka UTÁN. Miért fizeti neki a magánbeszélgetés díját is?

Szóval vagy mégiscsak rákattant a nőre vagy nagyon pocsék üzletember. Én ilyen még nem hallottam fizetnek valakinek MLM eladók, hogy meghallgassák őket? És jól jár így is??

Lehet jelentkezni, mennyi az óradíj? Mert én is elhallgatom a férjed, ha jól megfizeti.

2011. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Ezek a beszélgetések semmit nem hoznak a konyhára, de a lelkesedése töretlen. Neki mindegy, a sarki villanyoszlopot is szeretné meggyőzni.
2011. júl. 21. 17:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Halál biztos vagyok benne, hogy ő soha, senkivel. Engem mindenkinél többre tart, büszke rám, őszintén szeretjük egymást.
2011. júl. 21. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!