Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy elektromos cumisüveg...

Van egy elektromos cumisüveg sterilizálónk, de nincs hozzá magyar használati utasítás, hogy kell ezeket használni?

Figyelt kérdés
CIATRONIC BFS 2357 a márkája, Németországból való, kaptam, de semmi magyar szöveg nincs hozzá, ami a dobozon van azt már lefordítottam, de semmit nem tudtam meg belőle, hogy hogy is kell használni. Mennyi víz kell bele, a vízen kívül kell e még valami......??? 125 és 205 ml-es üvegek férnek bele, ennyi a lényege amit az alap leírásból sikerült kivennem. Ha bármilyen sterilizálótok van, és tudtok segíteni, akkor azt előre is nagyon szépen köszönöm!!!!!
2011. júl. 21. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A miénkbe kb. 20 milli víz kellett, beleállítottuk az üvegeket, bekapcsoltuk, és ha "kész" volt, automatikusan kikapcsolt.
2011. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


A hivatalos hasznalati :) Google is your best friend :)

Ha kered, leforditom :)

2011. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek a válaszokat! Ha nem lenne nagyon nagy gond, akkor nagyon szépen megköszönném ha lefordítanád:)
2011. júl. 21. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor a biztonsagi eloirasoktol:

- gyozodj meg rola, hogy eleg hely van az uzemeltetesre! a fedobol goz tavozik mukodes kozben. forrazasveszely!

- hagyd a sterilizalot kb 5 percig hulni. vedd le a fedot, majd hagyd az uvegeket hulni ujabb 5 percen at.

- ne vedd le a fedot mukodes kozben

- csakis tiszta vizet hasznalj - ne adj hozza semmit


Elso hasznalat elott:

- mukodtesd egyszer az uvegek nelkul

- folyo viz alatt oblitsd at a tartozekokat. a foegyseget tiszta ruhaval torold at


Hasznalat:


- helyezd az egyseget vizszintes feluletre

- onts bele 90-100ml vizet

- tedd bele az uvegtartot

- tedd az uvegtartoba az uvegeket nyilassal lefele

- vedd ki a fedot (ha jol veszem ki, 2 van: 1 a kis uvegeknek, egy a nagyoknak) es tedd be a cumikat es -most itt nagyon idetlen leszek, mert nem tudom, otthon hogy hivjatok - azt a csavaros bigyot, amivel racsavarod a cumit az uvegre :) nyilassal lefele ugy, hogy minden csavaros bigyusz ket uveg felett van

- tedd ra a fedot

- kapcsolt be az egyseget az ON gombbal. A jelzofeny kigyullad. Az egyseg automatikusan kikapcsol a sterilizalas vegen, ami kb 15 percet vesz igenybe attol fuggoen, mennyi vizet ontottel bele, es mennyi uveget kell sterilizaljon

- hasznalat utan kapcsold ki az egyseget es huzd ki a konnektorbol


megjegyzes:

az uvegek es a -jaj mar megint- csavaros bigyuszok ne erintkezzenek

fordithatsz a fedon, hogy illeszkedjen az uvegek meretehez


tisztinani nedves ruhaval kell miutan kihuztad a konnektorbol. a foegyseget soha ne tedd vizbe. ne hasznalj tisztitoszereket. a maradek vizet tiszta ruhaval torold le.


vizkomentesites: 3-4 havonta kell, vagy amikor kikapcsol mielott elindulna a goz. ne hasznalj ecetet. citromsav alapu vizko eltavolitot hasznalj. kovesd a gyarto utasitasait.


remelem, ertheto voltam igy keso este :)

2011. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nagyon kedves vagy!!!!!!!!!!!!!!!! Érthető szóról szóra! Bigyó:) KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!! Alig lehet ennyire segítő kész embereket találni, de nekem szerencsém volt, és rám találtál. Köszönöm!!!!!!!
2011. júl. 22. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2011. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!