Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettem egy MAM cumisüveget,...

Vettem egy MAM cumisüveget, az van ráirva, hogy újszülöttnek, lassú folyású,1. De most ez anyatajes, vagy vizes, teás vagy bármelyiknek használhatom?

Figyelt kérdés
Mert néztem az üvegre külön szivókát, de ott már külön van véve, hogy mire használod (tejes, teás, pürés). Lehet, hogy én vagyok a hülye és nem értem, de aki ilyet használ segitsen léci!
2009. ápr. 5. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk is MAM-os cumisüvegeink vannak. 1-es, lassúfolyású. Teát is, tejet is iszunk velük.
2009. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 5 hónapos korig 1-es cumit használtunk mindenhez (anyatej, tápszer, tea).

5 hós korától már 2-es cumival iszik szintén mindent. Mi azért váltottunk 5hósan a 2-esre,mert akkor már látszott, hogy sokszor azért nem issza meg az üveg teljes tartalmát, mert elfárad a szívásban.


6 hós kislány anyukája

2009. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem írni, hogy nekünk is csak MAM-os üvegeink vannak, ez vált be a legjobban.


2.v.

2009. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!