Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A tesóm nem foglalja le magát...

A tesóm nem foglalja le magát semmivel. Mit kellene neki venni? 2 éves és lány.

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat.
2011. aug. 13. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
2 éves gyerek sose fogja magát önállóan lefoglalni magát. Játszani kell vele....sokat.
2011. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak, és/vagy neked kellene őt lefoglalni, játszani vele, játszótérre menni, programokat csinálni...
2011. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyik tesóm is 2 éves, és nagyon szépen eljátszik az autókkal (ő fiú.) a lánynak lehet olyat venni, ami leköti? mert babával nem nagyon tud eljátszani, se pónikkal, se mással. és a mese sem érdekli a tvben. azért néha jó lenne, ha pár percre lenne egy kis nyugalom :)
2011. aug. 13. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok olyan 2 évet láttam aki egyedül el van sokáig...

Az én lányom 2,5 éves,szeret firkálni,gyurmázni,építő kockázni,de szinte mindig kell hogy valaki legyen mellette valaki...

Azért tőlük még nem lehet elvárni hogy egyedül eljátszanak huzamosabb ideig..

Nem tudom,hogy te mennyi idős vagy!?

De szerintem nyugodtan leülhetsz vele te is játszani..Rajzolni,gyurmázni,építő kockázni.....

2011. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a múltkor voltunk játszóházban és ott volt egy 2 éves kisfiú, de az csak ült a földön, fogott valamit a kezében és elvolt csendben, nézelődött, néha ment egy kört. Ez baba függő. Én szerintem ilyet sosem fogok látni a kisfiamtól. Van ilyen kisgyerek, hogy szinte állandóan igényli, hogy foglalkozzanak vele. :(
2011. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!