Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeketek mennyit beszél...

Gyermeketek mennyit beszél (ha beszél) álmában?

Figyelt kérdés

Kislányom, aki 18 hónapos, nappal is egy dumagép, mostanában éjszaka is csak mondja a magáét. Először azt hittük, ébren van, mindig mentünk át hozzá, kérdeztem kér - e inni, de soha semmi reakció nem volt, utána vettük csak észre, hogy alszik :) Sorolja a családtagokat, állatokat, állathangokat, mindent mond.

De sajnos néha az is előfordul, hogy közben elkezd sírni. Ilyenkor van, hogy alig tudjuk vígasztalni, mert olyan mélyen alszik. Közben mond is valamit sírva, ezt általában nem értjük....

Nálatok hogy van? beszél? Nem beszél? Sírni szokott álmában?


2011. aug. 16. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A nagyobb fiam 3 éves, beszél is, nyöszörög is és néha sír is álmában.

Szerintem minden éjjel gagyarászik valamit, de nem sokat, nem egész éjjel. Bár nem alszunk együtt, nem biztos, hogy mindig hallom.

A kisebbik most másfél éves, nála még nem hallottam ilyesmiket.

2011. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is szokott álmában beszélni bár nem mondatokban inkább csak szavakat,de amúgy már mondatokban beszél.Sokszor ő is sírva ébred utána,van hogy felül és úgy beszél aztán visszadől mintha semmi sem történt volna.(2 éves)
2011. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!