Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmondod, hogy mi a párod/és...

Elmondod, hogy mi a párod/és a te foglalkozásod? Mennyi a havi jövedelmetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyedülálló anya vagyok, jelenleg munkanélküli, egyébként a vendéglátásban dolgoztam. 28.500.-BPJ és 13.700.- Családipótlék a jövedelmem. A gyerekem 7 éves
2011. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Munkanélküliek vagyunk, semmilyen juttatást nem kapunk.
2011. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Pedagógus vagyok, nemrég óta már csak GYES-en.

A férjem vállalkozó.


Mivel az ő havi bevétele ingadozó, meglehetősen szezonfüggő is, így nem tudok összeget mondani.

2011. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
3. gyerkőcöt várva vagyok itthon,jelenleg gyes+családi, szeptembertől t.gyás +családi. A párom biztonsági őr,havi 95-104 -et keres-beosztástól függ.,+ mellék állásban E.V.- ebből semmi nem jön,nem megy jól. Voltak gondok,de olyan szintű,hogy az első (104 ezres) fizuját még meg kellett pótolni pár ezerrel,hogy az elmaradt csekkek egy részét be tudjuk fizetni.
2011. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
párom kisfőnök egy vállalkozásban átlag 130-160000 ft-ot keres én gyesen vagyok 26000+ csp 29600..És jön a 3.,baba ugyhogy majd ujra tgyás és csp lesz.. akkor kb majd 60000 lesz a tgyásom
2011. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Férjem szakács 100 e ft-t keres.

Én gyeden vagyok 86 e ft.

És akkor lejön ebből a 60 e ft-os házhitel.

Ebből meg lehet vígan élni.:-(Vagy nem.

2011. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A párom középvezető egy cégnél, 220000 körül keres. Én jelenleg még dolgozom, októbertől betegszabin leszek a második babámmal. A lányom két és fél éves, januártól dolgozom, ő bölcsibe jár. Egy egészségügyi magáncégnél dolgozom mint aszisztens, havi 160000ft-ért. Van egy most már 100000ft-os autó hitelünk. Anyukámmal együtt élünk a családi házunkban, ami öreg, és folyamatosan nyeli a pénzt. Nem panaszkodom, mert nincs miért. Nem élünk rosszul, de nagyon jól sem. Spórolunk, hogy minél hamarabb szabadulhassunk a hiteltől, utána pedig tudjuk újítgatni a házat. És persze a második manóra is kell némi pénz.

Iszonyatosan sajnálom azokat akik most a lakáshitelükben fuldoklanak, eladósodnak, és szenvednek. Sok erőt, és kitartást kívánok mindenkinek, és hálát adok az égnek hogy mi nem így állunk!

2011. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyeden vagyok a 10 hónapos kislányommal, 60 ezer forint+12000 családi, párom sofőr, 1000-1400Eurót kereshavonta. Lakáshitelünk most 80ezer körül van, de volt már 95 ezer is. Nemrég óta dolgozik itt a párom, talán most fogunk egyenesbe jönni.
2011. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

E.ü dolgozó vagyok 75 ezerért, férjem raktárban dolgozik 115.000ért- ebben benne van az adójóváírás. Lányunk után családit is kapunk, és nemrég óta Gyest is, mert asztmás.


Ez a gyes nagyon jól jött, mert félre raktuk, és tudtunk venni tüzelőt a télre, már azt hittem, ezt is hitelre kell megint. Amúgy 60 ezres/hó deviza lakáshitelünk van,meg mivel régi ház, muszáj volt rajta újitani, van még személyi hitel mindkettőnknek, meg amit el tudsz képzelni :A-hitel (mikor a házat vettük 5 éve, ebből fizettük a házátírást+ügyvédet+ilyeneket),hitelkártya...vagy 1,5 évig 20ezer Ft maradt csak miután a rezsit is kifizettük.


Én nem panaszkodnék ha nem kellene ennyit kifizetni hitelre, akkor nekem elég lenne ez a "kevés",amit keresünk. Azért tettem "jelbe, mert van aki ennyit sem kap.

2011. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Eü-d dolgozó Anyuka!

Nem vagytok egyedül! Nekünk is sok hitelünk van! Sajnos a provit mind a kettőnknek fel kellett venni,és mellette még számtalan fizetni való van! -segítségünk nincs! Sajnos ez van! Kitartást Nektek!!!

Üdv:a 2gyerkőcös,36hkm

2011. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!