Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Laikus kismamáknak is egyértel...

Laikus kismamáknak is egyértelmű volt az ultrahangon a baba neme?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy biztosan látszik e laikusnak is hogy fiú vagy lány a baba. Nekem a 32. heti uh-n sem tudták megmondani a hivatalos uh-kon semmi sem látszott sőt össze vissza forgattak azért is, hogy normális méreteket lássanak, mivel a baba mindig úgy feküdt.Voltunk 4D-n ugyan de ott sem látszott, vagyis csak mikor sima 2D re váltott ott mondta a csaj, hogy szerinte inkább fiú de 4D-ben ugyanazt nem tudta megmutatni.Jó lenne már tudni így a 36. héten.
2011. aug. 20. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 26. héten voltunk 4D Uh-on. Mutatta a doki, hogy "Nézzék, milyen jól látszik, hogy kislány!" Háááát...ciki, de azóta a videó felvételt is visszanéztem és semmit erre utaló "nyomokat" nem láttam...de a férjem sem.
2011. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát vicces, de az első babánál simán láttam, ő kisfiú lett. Még a zacsijáról is van kép.

Most várjuk a másodikat, ne tudd meg. Állati ciki, mert 4D-n is voltam, a doki mutogatta, hogy tök egyértelműen kislány, nos, nekem nem volt az:) igaz megzavart a térdeinél lengedező köldökzsinórdarab, de ezen túl sem tudtam volna megmondani...azóta a felvételt kielemeztük a férjemmel, anyámmal, barátnőmmel, és mind így vélekedünk. Remélem igaza lesz a dokinak, mert már rákészültünk:)

2011. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 19. héttől minden UH-n elmondta a doki, hogy kislány, mert tisztán látszik, ahogy szétnyitja a lábait. Hát, a 19. és 38. hét között voltam pár UH-n, de egyetlen egyszer sem láttam az ég világon semmit!!! A Férjem sem:oS Lehet, hogy a lányoknál pont nem is kell semmit látni.:o)))
2011. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magánrendelésre járok, most várom a 3. babámat és már a 16. héten mondta az orvos, hogy lány, de én így "tapasztalt" kismamaként se látok soha semmit pedig 4D-vel vizsgál mindig. Amikor a fiamat vártam akkor viszont láttam a kukiját, sőt egyszer képet is kaptam róla, mert meséltem hogy hányszor hallottam már olyat, hogy végig azt mondták hogy fiu lesz aztán lány lett vagy fordítva, erre adott a doki nekem egy képet és azt mondta ha a születésnél esetleg lány lenne ezzel be tudom bizonyítani, hogy itt még egyértelműen fiú volt :) Szerintem amúgy a fiúkat egyértelműbben lehet látni még a laikusoknak is mint a lányokat.
2011. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
15. héten voltunk először 4D uh-n, és annyira beterpesztett kisfiam, hogy még a dokinő ki sem mondta, mi már akkor láttuk a párommal: kisfiú lesz! Rendesen kirajzolódott a kukija és a zacsija is. Aztán persze a dvd-ről mindenkinek megmutattuk a családban, mindenki azonnal rávágta: ott a bögyörője! :)) Szóval nagyon egyértelmű volt, pedig nem nagy van neki. :)
2011. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 hét+ pár naposan voltunk, akkor én hamarabb szólaltam meg,mint a doki,hogy az egy kukac!:) Mondta,hogy igen. Aztán a 18. hetin meg ahogy rátettem a doki a hasamra az uh fejét, rögtön a kukiját találta meg, szóval premier plánban látszott a "hatalmas" kuki! Még beszéltük is,hogy ha valaki nem akarja tudni a nemét, hát az most gondban lenne!
2011. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom az első fiam nekem is tök egyértelmű volt mert alulról mutatta mindenét gyönyörűen. Most meg csak oldalról a combja mögül kandikált ki egy kis bütyök, és hát a köldökzsinórt se mutatták külön. Meg nem értem hogy 2Dbe mutatta a csaj akkor 4D be miért nem mutatta meg ugyanazt?

Nem tudom most 35 hetesen érdemes e még 4Dre menni.

2011. aug. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!