Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónapos babának milyen...

15 hónapos babának milyen úszógumi kellhet?

Figyelt kérdés
Vagy micsoda ilyesmi? :) nyilván nem pancsolna egyedül, de úgy szeretném bevinni a vízbe hogy valami ilyesmi (úszógumi, karúszó) legyen. Tippek?
2011. aug. 20. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bele ülős úszógumit vettem 13 hónapos fiamnak így a lába és a popsija is bent van a vízben.Nagyon élvezte mikor ebben vittük be a vízbe.
2011. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Van úszómellény ilyen kicsinek,illetve úszógumi aminek a belsejében kereszt alakú rácsozás van abba tud beleülni és nem esik ki a gumiból.De létezik pici úszógumi sima is.Nekünk a 2. van,a fiam másfél éves.
2011. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 21 hónapos fiam nem tud mit kezdeni az úszógumival, pedig nem nagy a belső karimája. Nekünk tavalyról maradt beleülős, a "mélyvízbe" azt használtuk idén is, egyébként meg kipróbáltuk a karúszót, és egyre ügyesebb vele.

Mikor babamedencébe megy, akkor csak a karúszót teszem rá, és ha véletlen elesne is, akkor is megtartja valami, a nagyobb vízben pedig próbálkozunk, hogy szokja, mikor nem ér le a lába. Egyre ügyesebb. (pont egy 15 hónapos kisfiút láttam nyár elején karúszóval a nagy vízben, nagyon ügyesen lebegett, ezen felbuzdulva próbáltuk ki mi is)

2011. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi köszi mindenkinek! Eddig csak kézben vittük be nagyobb vízbe, de nagyon igényelné már hogy "egyedül" pacsáljon. Vettem neki beülős úszógumit meg karúszót is. Majd kiderül :) Köszi még egyszer!!!!!
2011. aug. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!