Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is veszélyes amit...

Szerintetek is veszélyes amit csinálok?

Figyelt kérdés

Anyósok azzal piszkál mindig, hogy miért akkor zuhanyzok amikor a gyerek alszik, mert mi van ha felébred és ki akar mászni az ágyból es kiesik fejjel lefele, vagy ha épp akkor hagy ki a légzése és nem hallom, hogy csipog a légzésfigyelő.

Szerintem csak idegesíteni akar, mert tudja, hogy aggódós vagyok.

1,5 éves, így nem látok rá esélyt, hogy pont akkor hagyna ki a lélegzetvétele.

Szerintem rosszabb ha akkor tusolok amikor ébren van, mert olyan kis szeleburdi...mindig balesetek érik ha nem figyelek 1 másodpercre.Tegnap is annyira szaladt, hogy nem vette be a kanyart és neki szaladt az ajtófélfának :S

Tusolni meg csak kell :D


2011. aug. 20. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem veszélyes! Te tudod, hogy mikor alszik már biztosan, így ha elmész 10 percre tusolni nem fog történni vele semmi! Hagyd nyitva a fürdő ajtaját és így jobban hallod, ha felriadt és sír esetleg!
2011. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

a légzésfigyelő hordozható részét viszem magammal mindenhova

(angelcare ac 401)

2011. aug. 20. 23:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most már én is mindig akkor zuhanyozok, mikor alszik, mert akkor LEHET. Egyébként meg ha akkor megyek fürdeni, mikor ébren van, tuti valamit rosszalkodik. Egyszer például a vegetát kirámolta valahogy a fiókzáras szekrényből, és az egész lakáson végigszórta. Majd bejött hozzám a fürdőbe, leült a szőnyegre, és mivel végighordta az egész kérón, a zokniján akadt bőséggel - onnan elkezdte majszolgatni, és vigyorogva közölte, hogy FIJOM! :))) Így olvasva vicces, de akkor nem nagyon tudtam nevetni rajta. És ez csak egy a sok-sok csínytevés közül.


De én sem hiszem, hogy a másfél éves gyerek ne venne levegőt alvás közben, míg zuhanyzol.

2011. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig akkor zuhanyozom, mikor alszik, a kezdetek óta, mióta megszületett. :) És még légzésfigyelőnk sem volt. (most 3 éves lesz).
2011. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a logikusabb:)

tudom, hogy ebed után alszik 1.5-2 órát és mindig gy megyek zuhanyozni, hogy leteszem aludni elmosogatok és megyek is, hogy tuti aludjon amíg én zuhanyzom.

Egyébként is egészseges és a légzéskimaradás pár hónapos korban gyakoribb.

2011. aug. 20. 23:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom Anyósod abban az időben amikor az ő gyerekei picik voltak mit hogy csinált, de nem hiszem, hogy ő a gyerek társaságábsn fürdött, csak azért, hogy nehogy addig kimaradjon a légzése...Ez elég nagy hülyeség. Ezzel az erővel ott lehetne állni folyamatosan a kiságy mellett a légzést hallgatva. Szerintem ne is feküdj le, mert mi van, ha akkor lesz baj!
2011. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ...ilyenben az anyos nem dont....ne avatsd be ilyen melysegig a dolgaidba....
2011. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tök normális, hogy akkor zuhanyzol amikor alszik. Mikor máskor? De ennyi erővel wcre sem szabad elmenni, mert mi van, ha épp akkor hagy ki a légzése...
2011. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

és anyósod se fürdött pár évig??? amikor a fia kicsi volt, nem is létezett még légzésfigyelő!

teljesen logikus, amit csinálsz. én is első perctől akkor szoktam zuhanyozni, amikor már elaludt a fiam. persze fejreeshet az ágyból, de ha ébren van, sokkal nagyobb az esélye, hogy szétbombázza a lakást vagy összetöri magát. ennyi erővel éjjel is kieshetne, gondolom nem alszotok mellette?

2011. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

KÉrdezd meg az anyós kedvesen, hogy ő mikor csinálta meg a dolgait, amikor a fia kicsi volt...

HA egészséges, akkor a légzésfigyelő is felesleges, legalábbis szerintem. Ha meg felébred a kicsi, úgyis kiabál vagy sír.


Egyébként az én anyósom rázárta a gyerekekre az ajtót, és kiment kapálni a kertbe. Mégis felnőttek a gyerekei

2011. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!