Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 hónapos a lányom és még...

13 hónapos a lányom és még egy darab foga sincs?

Figyelt kérdés
A gyermekorvos azt mondta nincs gond egyszer ugyis kikell bújni de mikor?
2011. aug. 21. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, biztos hamarosan ki fognak nőni a fogai neki is. Én még nem láttam teljesen fogatlan óvodást. :)
2011. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ava87 ***** válasza:
100%
Ne izgulj, a fiam is elmúlt egy éves, amikor az első foga kibújt. Azt hiszem, már 14 hónapos volt akkor. Na de akkor aztán egyszerre kettő kijött alul, két hét múlva meg fönt egyszerre NÉGY foga jött ki. Neki sosem jöttek egyesével, mindig kettő meg négy jött egyszerre, az egész fogzást letudtuk 2-3 hónap alatt szinte, kivéve a rágófogakat. Különben én is már totál pánikoltam, hogy sose lesz már a gyereknek foga, aztán tessék :) És micsoda szép kis fogsora van :)
2011. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősünk gyermeke is fog nélkül volt még az első születésnapján,hónapokkal később bújt ki neki az első. A lányom csoport társa a kisfiú,és ritka szép fogai vannak!


Ne aggódj,majd kibújnak azok a fogak! Türelem!

2011. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy örülj neki, hogy későn bújnak ki neki - a későn fogzó babáknak szebbek is a fogaik, és állítólag könnyebben is viselik a fogzást.
2011. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam és mindenkinek köszönöm a választ szép napot nektek:)
2011. aug. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!