Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú cipőt szoktatok...

Milyen márkájú cipőt szoktatok venni a gyereketeknek? Elégedett vagy vele? Tudtok jó magyar gyártmányt, amit neten is meg lehetne nézni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

2 éves lányom van. Eddig kettő szandálja volt, Siesta mindkettő.

Kettő sportcipője, Nike mindkettő.

Egy téli bakancsa: Siesta

Benti cipői: Elephanten

Szandálcipője: Bopy

2011. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddig 2 márkát próbáltunk. Cipő: Siesta, mert csak ez jött fel a lábára. Szandál: Superfit.

A Siestával elégedett vagyok, a Superfit foghatná magasabban is a bokáját!

Őszre Elefantent szeretnék venni - ha felmegy a lábára.

Ha nem, akkor maradunk a Siestánál.

A Tégelben lehet kapni Marci márkájú cipőt, ez magyar. Árban is jó.

2011. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom legelső cipője DrLeo típusú volt, aztán Marci márkájú.

Néhány évig Elephanten cipőt hordott, de most beleszerettünk a D.D.Step cipőkbe, a lányomnak és a fiamnak is ezt vettem néhány alkalommal, és őszre is ilyet szeretnék. egy internetes oldalról rendelem (www.ruhafalva.hu), nagyon jó, strapabíó cipők, kerek az orruk, kényelmesek, jól tartják a bokát, erős gumis prem van az orrán, ami motorozáshoz kiváló, szélesek, könnyen kezeli a másfél éves fiam is, önállóan veszi fel, le...és az áruk is korrekt szerintem! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2011. aug. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem is 2 és 3 évesre kellene,mindjárt utána is nézek!
2011. aug. 22. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Asso márkájú szandált vettünk most nyárra a fiunknak állítólag magyar gyártmány és megvagyunk vele elégedve.Volt már neki siesta de nemtelik rá így váltottunk a super gear márkájúra ami szintén bevált mert a kétévesemnek nagyon dombos a lába és ezekbe könnyen beletudom bújtatni.
2011. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!