Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem valami...

Szerintetek nekem valami bajom van ha nem erdekelnek a gyerekek egyaltalan?

Figyelt kérdés
Nincs veluk semmi bajom, de ha latok egy gyereket, nem erzem hogy megakarom babusgatni vagy hogy jajj de cuki, es hogy annyira szeretnek egyet. Egyaltalan nem erzem, hogy szeretnek gyereket majd a jovoben, mert egyszeruen az erdeklodesi koromon kivul esik, es nincs bennem az oszton hogy erre vagynek. 27 eves leszek, es nem is latom sok ertelmet gyerekeket szulni. Hat most biztos sokan majd lehurrognak, dehat oszinte vagyok, ezt erzem. Szerintetek mindekinek muszaly gyereket szulni? Nekem valami bajom van, vagy ez normalis? Ti ismertek olyat akinek nincs gyereke es megis elvan az eletevel? ES olyan is sok van aki gyereket szult es megbanta.
2011. aug. 21. 16:47
 1/6 anonim válasza:

"Ti ismertek olyat akinek nincs gyereke es megis elvan az eletevel? ES olyan is sok van aki gyereket szult es megbanta."


Utóbbiból sztem több is van XD

Ha nincs párod, aki nagyon akarna gyereket, akkor ez nem para :) ha később meggondolod magad, egy idő után nehezen esel teherbe és akkor baj van. De gyerek nélkül is lehet élni, akár kutyával nyugdíjas korban... De ez esetben tegyél rendesen félre, ne bankba mert azt elsikkasztják, vagy nem tom...

2011. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj veled,manapság hálistennek egy nőnek nem ez az egyetlen alternativája!Én most leszek 26,és most kezd érdekelni a dolog,eddig inkább megsimogattam egy kiskutyát mint egy gyereket az utcán.A gyerekeket most sem szeretem,de a sajátomat fogom,tudom,érzem.Más gyereke nem érdekel,nem vagyok idióta mindenkinek gügyögős :)))
2011. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a ferjem meg en se szerettuk a gyerekeket, a sajatunkat imadjuk.

sok ismerosom nem akar fgyereket, majd eljon az ideje ha erzi, nem kell surgetni (vagy nem :))

viszont sok olyat is ismerek, aki szeretne mar, de nincs kivel :(

emiatt ne parazz, ha ugy erzed, eljon

nekem kb 28-29 evesen jott el

2011. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27 éves koromig én is ezt éreztem, amit te, pedig már férjnél voltam akkor. Aztán elég gyorsan megváltozott minden. Egyszer 3 hetet késtek a nehéz napjaim. Persze védekeztünk a férjemmel, de ugye semmi nem 100%. Valahogy a első kétségbeesés és 2 álmatlan éjszaka után azon kaptam magam, hogy mosolyogva robogok a bolt felé tesztet venni. Ami negatív lett persze, és valami ciszta miatt volt a késés. De akkor kezdett valami megmozdulni bennem. Rá 1 évre (tudatosan) estem teherbe, de elveszítettem sajnos. Onnantól kedve regényt tudnék írni, mit meg nem tettem, mit küzdöttem, hogy gyerekem lehessen. Én, aki előtte 1 évvel még hallani sem akart gyerekről. Szóval nem tudhatod, nálad is nem fog-e még változni ez az érzés.
2011. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves elso :D Akkor ezek szerint azert csinaljon az ember gyereket hogy ne legyen egyedul vensegere? Azert az csaloka, mert a gyerek lehet drogos, elkoltozhet kulfoldrem, sot akarmi mas is tortenhet vele, ami miatt majd nem fogja beteljeiteni ezt a szerepet, amugy meg eleg onzo dolog am ez :D Marmint nekem is volt ismerosom aki azert akar gyereket hog majd legyen aki kesobb eltarjta.

Amugy a tobbieknek: orulok , hogy nem vagyok egyedul ,a baratom 31 es o sem nagyon szeretne, pedig szereti a gyerekeket, de 20 percnel tovabb nem nagyon erdeklik. Pedig nem is magyar es itt kulfoldon azert jobb az anyagi helyzet, megsem vagyunk ra. Majd kiderul:-) de tudom hogy egyszerubb lenne az elet gyerek nelkul.

2011. aug. 22. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert..most keltem fel
2011. aug. 22. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!